Usługi dźwigowe

Wszystko o Twoim miejscu pracy. Wyposażenie, najlepsza kawa, warunki pracy.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Usługi dźwigowe

Post autor: partizantos »

W naszej firmie od czasu do czasu pojawia się zapotrzebowanie na usługi dźwigowe. Oczywiście nie realizujemy tego samodzielnie, z racji tego, iż utrzymanie sprzętu i operatora przewyższałoby znacząco koszty zlecenia takich usług na zewnątrz. No i zastanawiamy się nad wybraniem jednej firmy, której cały czas byśmy takie prace zlecali, licząc na uzyskanie korzystniejszych stawek. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
dórmit

Re: Usługi dźwigowe

Post autor: dórmit »

Też rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://www.dzwigi-rybacki.com.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta ma swoją siedzibę w Olsztynie więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

cv marketing
kębert

Re: Usługi dźwigowe

Post autor: kębert »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wynajmowaniem dźwigów oraz ładowarek to polecam wam zgłosić się do https://fanbe.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Krakowa, z której sprzętu sam kilkukrotnie korzystałem. Dodatkowo firma za zajmuje się sprzedażą urządzeń dźwigowych.
Bijz4ewę

Re: Usługi dźwigowe

Post autor: Bijz4ewę »

partizantos pisze: ↑07 lut 2020, 9:46 W naszej firmie od czasu do czasu pojawia się zapotrzebowanie na. Oczywiście nie realizujemy tego samodzielnie, z racji tego, iż utrzymanie sprzętu i operatora przewyższałoby znacząco koszty zlecenia takich usług na zewnątrz. No i zastanawiamy się nad wybraniem jednej firmy, której cały czas byśmy takie prace zlecali, licząc na uzyskanie korzystniejszych stawek. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

to bardzo dobry pomysł.
-
hulajnogi elektryczne
ODPOWIEDZ