Przeprowadzka do innego budynku

Wszystko o Twoim miejscu pracy. Wyposażenie, najlepsza kawa, warunki pracy.
Zyśka

Przeprowadzka do innego budynku

Post autor: Zyśka »

Mam taką sprawę - prowadzę niewielką firmę, zatrudniam dwadzieścia osób, wynajmowałam do tej pory piętro w kamienicy. Ale znalazłam lepszą, bardziej opłacalną ofertę i planujemy przeprowadzkę do nowych biur (po przystosowaniu ich). Zastanawiam się, gdzie na czas przeprowadzki przechować rzeczy. Meble, sprzęt, może ktoś z Was korzystał z tej przechowalni http://xmagazyn.pl ? Wydaje mi się, że takie boksy magazynowe będą dobrym rozwiązaniem.
Nóżka

Re: Przeprowadzka do innego budynku

Post autor: Nóżka »

No a nie możesz po prostu przez jakiś czas tych rzeczy ładnie przykryć folią czy czymś innym i odstawić na bok w tym budynku? Później gdy juz bedzie przystosowany ten nowy, wezwiesz tylko tę ekipę od przeprowadzek w Warszawie https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ i uwiną się raz dwa z przeprowadzką bez względu na gabaryt
moriak

Re: Przeprowadzka do innego budynku

Post autor: moriak »

Firma grot-transport.com.pl świadczy usługi transportowe z Łodzi zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. W ich ofercie znajdują się przeprowadzki oraz transport sejfów i szaf pancernych. Dysponują flotą samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Jeśli planujesz przeprowadzkę za granicę, firma gwarantuje atrakcyjne ceny tej usługi. Jeśli potrzebny wam transport z Łodzi lub okolic, to warto do nich zajrzeć.
ODPOWIEDZ