Obiekty tymczasowe

Wszystko o Twoim miejscu pracy. Wyposażenie, najlepsza kawa, warunki pracy.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Obiekty tymczasowe

Post autor: partizantos »

Ze względu na pilne remonty w jednym z budynków firmy, szukaliśmy rozwiązania tymczasowego. Wybór padł na namioty wynajem. Wynajęliśmy solidne namioty, gdzie można było przenieść działalność z tamtego budynku. Obaw było sporo, jak sobie poradzić chociażby z temperaturą, bo wiadomo, jakie upały mogą być latem. Remont musiał się przedłużyć, trwał praktycznie do połowy stycznia. Dobrze, że zima była łagodna, dzięki czemu ogrzanie namiotów nie było takie straszne. Pracownicy wręcz chwalili sobie tam pracę, ze względu na przestrzeń i lepszą cyrkulację powietrza. Szefostwo się ostatnio zastanawiało, czy by przypadkiem faktycznie część działalności tam się nie odbywała. Sami pracownicy o to prosili. Może to brzmi dziwnie, ale ten namiot wygląda naprawdę stylowo. Czy Wy bylibyście pracować w takim namiocie? Uwzględniając to, że są tak dobre warunki.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Obiekty tymczasowe

Post autor: patrycja »

My już od dawna korzystamy z namiotów eventowych, jednak zauważyłam że w ostatnim czasie, cieszą się one jeszcze większą popularnością. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci ofertę https://www.vitabri.pl/tematyka/namioty-ogrodowe Oferują zarówno wynajem, jak i sprzedaż.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 326
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Obiekty tymczasowe

Post autor: miszol »

A co sądzicie na temat tej oferty https://www.vitabri.pl/namioty-drive-thru ? Nie ukrywam, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi mobilnymi namiotami - dlatego tym bardziej jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.
ODPOWIEDZ