Jaka ochrona?

Wszystko o Twoim miejscu pracy. Wyposażenie, najlepsza kawa, warunki pracy.
Aniśka

Jaka ochrona?

Post autor: Aniśka »

Czy ktoś z Was może jest z Warszawy, a najlepiej z Piaseczna i współpracuje z agencją ochroniarską Saipp Security? Zostawiam linka https://saippsecurity.pl - chodzi o tę firmę. Od niedawna prowadzę działalność i wiem, że warto zainwestować w taką ochronę, żeby być spokojnym. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni i jaki rodzaj ochrony (monitoring, alarm, czy może ochronę fizyczną) wybrać?
Gałek

Re: Jaka ochrona?

Post autor: Gałek »

Moja firma współpracuje z firmą ochroniarską https://magnumochrona.pl/uslugi/ochrona-fizyczna/ . Dlatego że czasem mamy różnego rodzaju ewenty to ta firma jest z nami w sumie cały czas. Profesjonalna i wykwalifikowana obsługa, narazie nic nie można złego o nich powiedzieć. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
niwin

Re: Jaka ochrona?

Post autor: niwin »

Uważam, że jest to aspekt, o który każdy musi zadbać. Sami mamy ochronę obiektu, a do tego jeszcze monitoring wizyjny. Wszystko to zapewnia nam agencja ochrony BEST SECURITY http://best-security.pl/ochrona-obiektow-handlowych/ z Warszawy, która mogę szczerze polecić. Pracują tam osoby doświadczone i przeszkolone, które faktycznie potrafią chronić mienie i reagować w nagłych sytuacjach. Tu także pomaga monitoring wizyjny, bo na bieżąco takie sytuacje są dzięki niemu wykrywane. Usługi od nich są w korzystnych cenach, polecam.
asasd

Re: Jaka ochrona?

Post autor: asasd »

Na pewno profesjonalna, trzeba znaleźć specjalistów w dziedzinie ochrony. W naszym przypadku jest to agencja ochrony GOT https://ochrona-got.pl/ochrona-elektron ... instalacje z Warszawy. Współpracujemy z nimi od dawna, mają szeroki zakres usług i oni instalowali u nas monitoring. Całość wyszła w dobrej cenie, tak wszystko rozplanowali, że kamery bez problemu obejmują wszystkie miejsca, na których nam zależało. Monitoring sprawdza się świetnie, działa niezawodnie, polecam.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Jaka ochrona?

Post autor: Pinki »

Jeżeli interesuje Was temat kamer monitoringu, to myślę, że warto zapoznać się z rankingiem dostępnym na rynku produktów. Sprawdźcie na przykład tutaj: https://www.ascosecurity.pl/porady/rank ... -i-posesji, a sądzę, że odkryjecie wiele fascynujących informacji.
ODPOWIEDZ