Elastyczny grafik pracy

Wszystko o Twoim miejscu pracy. Wyposażenie, najlepsza kawa, warunki pracy.
KlaudiuszJeż

Elastyczny grafik pracy

Post autor: KlaudiuszJeż »

Mam takie pytanie, u was w pracy jest możliwość przystosowania grafiku pracy do swoich potrzeb? Zastanawia mnie jak to wygląda w większych firmach.
MariuszŚwiątek

Re: Elastyczny grafik pracy

Post autor: MariuszŚwiątek »

Wszystko będzie zależało w dużej mierze od wielkości firmy w jakiej pracujemy. Sytuacja z tego co się orientuję jest lepsza w tych mniejszych, ze względu na ilość pracowników. W dużych firmach bywa różnie, można to najłatwiej stwierdzić po rotacji pracowników. Jeśli przykładowo mamy na oku jakąś ofertę pracy to sprawdźmy w pierwszej kolejności opinie na jej temat. Na popularnych serwisach ludzie chętnie dzielą się wiedzą na temat tego jak wygląda podejście pracodawcy. Nie wiem czy wiesz ale coraz częściej pracownicy odchodzą z braku elastycznego podejścia do ich godzin pracy. Bez zmiany mentalności oraz posiadania odpowiednich narzędzi - https://www.grafikoptymalny.pl/ nie ma mowy o zadowoleniu pracowników. Najważniejsze jest zrozumieć, że każdy musi pogodzić pracę z wieloma czynnikami zewnętrznymi. Może przykładowo wydarzyć się coś niespodziewanego dlatego pracodawca powinien to uwzględnić.
Ally8ję

Re: Elastyczny grafik pracy

Post autor: Ally8ję »

MariuszŚwiątek pisze: ↑19 gru 2020, 23:20 Wszystko będzie zależało w dużej mierze od wielkości firmy w jakiej pracujemy. Sytuacja z tego co się orientuję jest lepsza w tych mniejszych, ze względu na ilość pracowników. W dużych firmach bywa różnie, można to najłatwiej stwierdzić po rotacji pracowników. Jeśli przykładowo mamy na oku jakąś ofertę pracy to sprawdźmy w pierwszej kolejności opinie na jej temat. Na popularnych serwisach ludzie chętnie dzielą się wiedzą na temat tego jak wygląda podejście pracodawcy. Nie wiem czy wiesz ale coraz częściej pracownicy odchodzą z braku elastycznego podejścia do ich godzin pracy. Bez zmiany mentalności oraz posiadania odpowiednich narzędzi - https://www.grafikoptymalny.pl/ nie ma mowy o zadowoleniu pracowników. Najważniejsze jest zrozumieć, że każdy musi pogodzić pracę z wieloma czynnikami zewnętrznymi. Może przykładowo wydarzyć się coś niespodziewanego dlatego pracodawca powinien to uwzględnić.
dobrze o tym wiedzieć.
-
https://hael.pl/
ODPOWIEDZ