Magazyn

I co dalej? Pierwsze kroki młodego przedsiębiorcy.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2019, 19:17

Magazyn

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Czy ktoś z was urządzał ostatnio może magazyn?
Ja właśnie się do tego przymierzam, ponieważ otworzyła sklep online i nie mam gdzie trzymać tych wszystkich sprzętów.
Znalazłam w sieci firmę http://nedcon.pl/.
Czy ktoś z was może korzystał z usług podobnej firmy? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Magazyn

Post autor: Kachna »

Urządzając taki magazyn trzeba przede wszystkim pomyśleć o odpowiednim oświetleniu. I nie chodzi tutaj tylko o to, aby na magazynie było odpowiednio jasno, ale również o to, aby zmniejszyć koszty związane z elektrycznością. Bardzo ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem jest przemysłowe oświetlenie ledowe, o którym mowa na stronie https://www.globuslighting.pl/rozwiazan ... zemyslowe/. Polecam się nad czymś takim zastanowić.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Magazyn

Post autor: adelo23 »

Jeżeli nie masz gdzie trzymać takiego sprzętu to znajdź sobie firmę taką jak https://ejko.com.pl my u nich mamy wykupione magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe na niektóre towary, które nie są już możliwe do magazynowania u nas i wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. Oprócz tego wykonują też szereg innych usług związanych z logistyką więc ich ofertę sprawdzisz dokładniej na stronie internetowej którą podałem wcześniej.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Magazyn

Post autor: negete4 »

Z budową magazynu nie jest wcale tak łatwo jakby się mogło wydawać. Sama gdyby nie to że korzystałam z pomocy na stronie https://www.e-regaly.pl/ to nie wiem czy bym była w stanie dokończyć swój projekt. Bardzo ciężko jest dostać najlepsze materiały w sklepach budowlanych.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 90
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:46

Re: Magazyn

Post autor: storczyk »

Jeśli planujecie budowę magazynu to koniecznie poczytajcie sobie o palach prefabrykowanych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Na stronie https://pale-prefabrykowane.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Warto się z nimi bliżej zapoznać.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Magazyn

Post autor: patrycja »

W ofercie https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... 00-x-1200/ znajdziecie najwyższej jakości skrzyniopalety. Żaden magazyn nie obejdzie się bez tego typu produktów. Warto więc postawić na wysoką jakość, abyście mogli w pełni je wykorzystać. Myślę, że u tego producenta znajdziecie produkty, które w 100% sprostają waszym oczekiwaniom.
magażynek

Re: Magazyn

Post autor: magażynek »

Mamy w kraju sporo firm specjalizujących się w usługach magazynowania. Są to rozwiązania, które w dużym stopniu odciążają budżet firmy. My od kilku lat korzystamy z usług https://www.7rsa.pl/o-nas/zarzad i jesteśmy zadowoloni z tego rozwiązania.

mini projektor opinie
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 324
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Magazyn

Post autor: miszol »

Żurawie obrotowe, które dostępne są w ofercie https://ciepiela.eu/zurawie mogą być zainstalowane bezpośrednio na stanowisku pracy i wyposażone we wciągniki różnego typu. Dzięki nim możliwe jest łatwe i szybkie podnoszenie, łagodny transport i dokładne oraz bezpieczne odstawianie przedmiotów różnego typu i wagi.
jezus200ó

Re: Magazyn

Post autor: jezus200ó »

Nasz samochód dostawczy uległ zepsuciu, także wynajem wchodził w grę. Renault Master, którego zaproponowali https://www.tripcar.pl/products/renault ... nda-750kg/ nalezycie spisał się przy transportowaniu towarów z magazynu. Sama cena, jak i warunki wynajmu okazały się równie zachęcające.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 73
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:30

Re: Magazyn

Post autor: Wiolka »

Jeśli planujesz stworzyć magazyn, pomyśl o skorzystaniu z pomocy tej firmy https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-magazynowe/ . Zajmują się budową hal magazynowych. Hale mogą mieć różne kształty, wymiary i mogą być wykonane w różnej technologii. Sprawdź konfigurator na ich stronie - sama możesz stworzyć halę, która idealnie będzie wpasowywała się w Twoje potrzeby.
idzioś

Re: Magazyn

Post autor: idzioś »

W takim magazynie na pewno nie powinno zabraknąć odpowiedniego oświetlenia, które nie tylko ułatwi pracę ale też sprawi, ze będzie ona bardziej bezpieczna :) Dobry producent oświetlenia awaryjnego, które idealnie sprawdzi się w takim magazynie to między innymi firma https://hybryd.com.pl/pl/glowna. Kompleksowa oferta, umiarkowane ceny, sprawna realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Magazyn

Post autor: Altika »

Każdy magazyn potrzebuje odpowiedniego sprzętu - mebli, regałów, także i maszyn, które będą pracowały w każdym magazynie. Trzeba oczywiście o takich rzeczach pomyśleć. Macie już może załatwione wózki widłowe, wiecie czy będziecie kupować, czy też wynajmować? ja postawiłam na wynajem i jak na razie sprawdza się to bardzo dobrze. Sprawdźcie sobie ofertę od https://gizo.pl/wynajem/ na takie maszyny, również i na wiele innych niezbędnych w magazynach i nie tylko.
Awatar użytkownika
Matylda3
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:22

Re: Magazyn

Post autor: Matylda3 »

Macie swoje magazyny, może też wynajmujecie? Sprawdźcie sobie może i ofertę od http://ogrodzeniamagazynowe.pl Jeżeli będziecie szukać ogrodzeń magazynowych to dostaniecie tu je w bardzo dobrych cenach
Adaś

Re: Magazyn

Post autor: Adaś »

W halach magazynowych mogą przydać się włazy. To wygodna i oszczędna przestrzennie opcja na to by swobodnie wchodzić na niższe, lub wyższe poziomy. Zobacz sobie np. włazy od tej firmy https://www.wlazy.com.pl/. Są bardzo solidne i precyzyjnie wykonane.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 73
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:30

Re: Magazyn

Post autor: Wiolka »

Ktoś wspomniał o windach towarowych. I ja jestem na tak. Również uważam, że jak magazyn to i windy towarowe. Są po prostu niezbędne. Warto zadbać o to, by pochodziły od sprawdzonego dostawcy. Mogę zostawić namiar na nich https://global-lift.pl/winda-towarowa-magazynowa . Wiem, że mają szeroki asortyment jeśli chodzi o windy, dźwigi czy platformy towarowe. Wykonują także windy na wymiar. Dzięki takiem wyposażeniu praca w magazynie będzie bardziej wydajna i bezpieczna.
hiczungł

Re: Magazyn

Post autor: hiczungł »

Na terenie magazynu zepsuła się winda, także należało coś z tym zrobić. Naprawą zajęli się https://www.technivcontroll.pl/ , będacy prawdziwymi profesjonalistami. Winda znów śmiga jak należy i pomaga nam w pracy.
kómtarn

Re: Magazyn

Post autor: kómtarn »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu urządzeń do transportowania towarów na terenie magazynu to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://besttap.pl/ Jest to bardzo dobra firma ze Starachowic, która specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń do transportu bliskiego. Sam pracuję na sprzęcie od nich zakupionym i jestem z niego bardzo zadowolony.

cygańskie disco polo youtube
bądłowski

Re: Magazyn

Post autor: bądłowski »

Jeśli chodzi o konserwację i serwis wind to cenię sobie fachowość takich firm jak wrocławski https://dolpoldzwig.pl/ która regularnie przyjeżdża sprawdzać instalację by zapewnić bezpieczeństwo użytkującym jej mieszkańcom. Pełen profesjonalizm.
ODPOWIEDZ