Strona 1 z 1

Kolejna miesiączka

: 18 lis 2019, 17:43
autor: gmoerk5
Jeżeli nie znacie się na tym, a chcecie obliczyć datę kolejnej swojej miesiączki to możecie to zrobić dzięki tej stronie https://nastolatki.myob.pl/jak-obliczyc ... miesiaczki . Będziecie miały dokładnie wyliczoną datę kolejnej miesiączki. Oczywiście w zależności od okoliczności może się ona zmieniać.

Re: Kolejna miesiączka

: 11 lut 2020, 13:24
autor: begonia
ja nigdy nie mogłam wyliczyć daty bo mam nieregularne miesiączki

Re: Kolejna miesiączka

: 12 lut 2020, 9:04
autor: falkowska
Ja też kiedyś miałam bardzo nieregularne miesiączki ale teraz kiedy stosuję tabletki vines wszystko jest jak w zegareczku a do tego miesiączki są bezbolesne i nie tak bardzo obfite jak miałam kiedyś

Re: Kolejna miesiączka

: 29 cze 2020, 20:24
autor: Janka40
W przypadku nieregularnych miesiączek trzeba je skonsultować z lekarzem. Mogą one świadczyć bowiem o pcos i zaburzeniu gospodarki hormonalnej organizmu. W takim wypadku ratunkiem może być Inofem - https://inofem.pl/ Pomaga on uregulować cykle miesięczne, a także pobudza owulację, którą łatwiej jest określić.

Re: Kolejna miesiączka

: 10 lip 2020, 22:15
autor: Pracuś
Zgadza się - warto takie kwestie przedyskutować z dobrym lekarzem. No i warto na co dzień dbać o swoje zdrowie. Ostatnio dowiedziałam się że magnetoterapia świetnie radzi sobie z kobiecymi problemami w kazdym wieku. Tutaj https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii można zakupić taki aparat na np użytek własny. Ma on sporo zastosowań - także na stany zapalne, osteoporozę, ból stawów kości itp.

Re: Kolejna miesiączka

: 28 paź 2020, 18:45
autor: Elżbieta
Ale przecież są różne sposoby raczenia sobie z miesiączkami. Wiem, że teraz coraz częściej wybierany jest kubeczek menstruacyjny, więc może warto zwrócić na niego uwagę? Chodzi w końcu o Wasz komfort podczas tych kobiecych dni. Same powinnyście wiedzieć, co będzie dla Was najlepsze.