Kolejna miesiączka

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Kolejna miesiączka

Post autor: gmoerk5 »

Jeżeli nie znacie się na tym, a chcecie obliczyć datę kolejnej swojej miesiączki to możecie to zrobić dzięki tej stronie https://nastolatki.myob.pl/jak-obliczyc ... miesiaczki . Będziecie miały dokładnie wyliczoną datę kolejnej miesiączki. Oczywiście w zależności od okoliczności może się ona zmieniać.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 51
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:39

Re: Kolejna miesiączka

Post autor: begonia »

ja nigdy nie mogłam wyliczyć daty bo mam nieregularne miesiączki
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Kolejna miesiączka

Post autor: falkowska »

Ja też kiedyś miałam bardzo nieregularne miesiączki ale teraz kiedy stosuję tabletki vines wszystko jest jak w zegareczku a do tego miesiączki są bezbolesne i nie tak bardzo obfite jak miałam kiedyś
Awatar użytkownika
Janka40
Posty: 109
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:41

Re: Kolejna miesiączka

Post autor: Janka40 »

W przypadku nieregularnych miesiączek trzeba je skonsultować z lekarzem. Mogą one świadczyć bowiem o pcos i zaburzeniu gospodarki hormonalnej organizmu. W takim wypadku ratunkiem może być Inofem - https://inofem.pl/ Pomaga on uregulować cykle miesięczne, a także pobudza owulację, którą łatwiej jest określić.
:)
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Kolejna miesiączka

Post autor: Pracuś »

Zgadza się - warto takie kwestie przedyskutować z dobrym lekarzem. No i warto na co dzień dbać o swoje zdrowie. Ostatnio dowiedziałam się że magnetoterapia świetnie radzi sobie z kobiecymi problemami w kazdym wieku. Tutaj https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii można zakupić taki aparat na np użytek własny. Ma on sporo zastosowań - także na stany zapalne, osteoporozę, ból stawów kości itp.
Elżbieta

Re: Kolejna miesiączka

Post autor: Elżbieta »

Ale przecież są różne sposoby raczenia sobie z miesiączkami. Wiem, że teraz coraz częściej wybierany jest kubeczek menstruacyjny, więc może warto zwrócić na niego uwagę? Chodzi w końcu o Wasz komfort podczas tych kobiecych dni. Same powinnyście wiedzieć, co będzie dla Was najlepsze.
ODPOWIEDZ