Strona 1 z 1

Zimne ognie

: 30 paź 2019, 12:10
autor: partizantos
Sylwester coraz bliżej, trzeba więc zaopatrzyć się w zimne ognie. Nie jestem zwolennikiem fajerwerków, a zimne ognie to jedyna dopuszczalna przeze mnie forma obcowania z pirotechniką i podobnymi produktami. Takie zimne ognie są bezpieczne, dlatego mogą z nich korzystać także dzieci. a Wy jak się będziecie bawić na sylwestra?

jak spersonalizować google

Re: Zimne ognie

: 18 gru 2019, 21:19
autor: Janka40
To prawda, że do sylwestra zostało już niewiele czasu, więc trzeba mieć już jakieś plany. My zastanawiamy się, czy nie pojechać na Sylwestra do Termy Bania - https://www.termabania.pl/wydarzenia/sz ... wsID=40279 Będzie tam organizowana tematyczna impreza w stylu lodu i ognia. To może być naprawdę ciekawe widowisko. Cena za taką imprezę nie jest jakaś wysoka, a widziałam że będzie też zapewnione wypasione menu :D

Re: Zimne ognie

: 08 gru 2020, 10:32
autor: lómiternis
Fajerwerki są znacznie fajniejsze. Wystarczy zamawiać je ze sprawdzonego miejsca. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.pol-expance.pl/ Jest to bardzo dobra hurtownia fajerwerków, u której sam się zaopatruję.

terapia psychodynamiczna praktyka oparta na dowodach

Re: Zimne ognie

: 14 sty 2021, 16:23
autor: koleś
A nie tylko w Sylwestra, czy na zabawach róznego rodzaju, wernisażach, czy dniach jakiegoś miasta takie coś jest wykorzystywane. Można powiedzieć, że także zimne ognie na weselu sią stosowane. I czasami coś takiego może na przykład przygotować dla nas fotograf ślubny albo sala. Warto pytać o to dodatkowe wyposażenie.