Strona 1 z 1

Sprężarka regeneracja

: 18 wrz 2019, 18:50
autor: Nagisa
Twoja turbosprężarka wymaga regeneracji? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się do firmy https://turbospec.pl/oferta. Zajmuje się ona diagnostyką i regeneracją turbosprężarek samochodów osobowych, dostawczych i maszyn rolniczych.

Re: Sprężarka regeneracja

: 24 wrz 2019, 14:34
autor: Kachna
Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie http://www.oponiarnia.com.pl/najczestsz ... w-diesela/, z którego wynika, że takie turbosprężarki dość często ulegają awarii w samochodach z silnikiem diesla. Na szczęście są firmy, które specjalizują się w ich naprawie i regeneracji ;)

Re: Sprężarka regeneracja

: 04 paź 2019, 11:34
autor: AbiUbu
Osobną kategorią są sprężarki przemysłowe, stanowiące często element większych zestawów pneumatycznych. Instalacja sprężonego powietrza jest skomplikowanym procesem. Również tego typu systemy potrzebują regularnej konserwacji.

Re: Sprężarka regeneracja

: 19 mar 2020, 9:49
autor: Sysia
I tu mogę polecić sprężarki z https://www.aerzen.com/pl.html, nie ma obaw. Cechują się oni niezawodnością oraz super efektem. Dla zainteresowanych, nie trzeba od razu zakupić takiej sprężarki, ta firma umożliwia wynajem :)

Re: Sprężarka regeneracja

: 17 lis 2020, 12:34
autor: żarski
Czasami lepiej jest po prostu kupić nową. My naszą starą już wymieniliśmy, nie było sensu jej nawet regenerować. Tym razem postawiliśmy na świetnej jakości sprzęt od producenta MSP Polmo https://msppolmo.pl/sprezarki-fos-polmo/. Ich sprężarki są niezawodne, sprawdzają nam się doskonale, zupełnie inna jakość niż pracy z nimi niż z tą poprzednią. Ten producent jest bez wątpienia rzetelny, ceny ma korzystne, polecam.

Re: Sprężarka regeneracja

: 22 gru 2020, 11:57
autor: nętrys
Najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się serwisowaniem sprężarkowni. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://airservice-install.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami, na których można w pełni polegać.

Re: Sprężarka regeneracja

: 26 gru 2020, 15:50
autor: koliń
Jak szukasz firmy w której kupisz duże sprężarki przemysłowe to polecam Ci zainteresowac sie ofertą firmy http://www.almig.pl/ ja prowadzę własna halę produkcyjną i własnie mam zamiar składac zamówienie na tej stronie. Ceny nie są wygórowane jak za tak dobrą maszynerie. Również polecam się tutaj zapoznac z ofertami.

Re: Sprężarka regeneracja

: 06 sty 2021, 10:38
autor: aburó
A może czas na nową sprężarkę? Pytanie czy wiesz, do kogo się zgłosić w celu jej wykonania. Dla mnie zajęli się tym www.turbo-tech.eu i to w niezwykle sprawny i profesjonalny sposób. Koniecznie zainteresuj się tą ofertą!

Re: Sprężarka regeneracja

: 27 mar 2024, 13:34
autor: korek
Moim zdaniem, firma https://www.turbosprezarki-nowe.pl/ to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne i nowoczesne rozwiązania w zakresie turbosprężarek. Ich produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że warto się nimi zainteresować. Dajcie znać, co na ich temat uważacie.