Sprężarka regeneracja

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Nagisa
Posty: 27
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:18

Sprężarka regeneracja

Post autor: Nagisa »

Twoja turbosprężarka wymaga regeneracji? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się do firmy https://turbospec.pl/oferta. Zajmuje się ona diagnostyką i regeneracją turbosprężarek samochodów osobowych, dostawczych i maszyn rolniczych.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: Kachna »

Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie http://www.oponiarnia.com.pl/najczestsz ... w-diesela/, z którego wynika, że takie turbosprężarki dość często ulegają awarii w samochodach z silnikiem diesla. Na szczęście są firmy, które specjalizują się w ich naprawie i regeneracji ;)
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: AbiUbu »

Osobną kategorią są sprężarki przemysłowe, stanowiące często element większych zestawów pneumatycznych. Instalacja sprężonego powietrza jest skomplikowanym procesem. Również tego typu systemy potrzebują regularnej konserwacji.
Awatar użytkownika
Sysia
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:25

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: Sysia »

I tu mogę polecić sprężarki z https://www.aerzen.com/pl.html, nie ma obaw. Cechują się oni niezawodnością oraz super efektem. Dla zainteresowanych, nie trzeba od razu zakupić takiej sprężarki, ta firma umożliwia wynajem :)
żarski

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: żarski »

Czasami lepiej jest po prostu kupić nową. My naszą starą już wymieniliśmy, nie było sensu jej nawet regenerować. Tym razem postawiliśmy na świetnej jakości sprzęt od producenta MSP Polmo https://msppolmo.pl/sprezarki-fos-polmo/. Ich sprężarki są niezawodne, sprawdzają nam się doskonale, zupełnie inna jakość niż pracy z nimi niż z tą poprzednią. Ten producent jest bez wątpienia rzetelny, ceny ma korzystne, polecam.
nętrys

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: nętrys »

Najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się serwisowaniem sprężarkowni. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://airservice-install.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami, na których można w pełni polegać.
koliń

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: koliń »

Jak szukasz firmy w której kupisz duże sprężarki przemysłowe to polecam Ci zainteresowac sie ofertą firmy http://www.almig.pl/ ja prowadzę własna halę produkcyjną i własnie mam zamiar składac zamówienie na tej stronie. Ceny nie są wygórowane jak za tak dobrą maszynerie. Również polecam się tutaj zapoznac z ofertami.
aburó

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: aburó »

A może czas na nową sprężarkę? Pytanie czy wiesz, do kogo się zgłosić w celu jej wykonania. Dla mnie zajęli się tym www.turbo-tech.eu i to w niezwykle sprawny i profesjonalny sposób. Koniecznie zainteresuj się tą ofertą!
korek

Re: Sprężarka regeneracja

Post autor: korek »

Moim zdaniem, firma https://www.turbosprezarki-nowe.pl/ to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne i nowoczesne rozwiązania w zakresie turbosprężarek. Ich produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że warto się nimi zainteresować. Dajcie znać, co na ich temat uważacie.
ODPOWIEDZ