Strona 1 z 1

Kreatywna szkoła w Łodzi

: 16 wrz 2019, 19:12
autor: Nagisa
W szkole powinna być kreatywne i doskonale wykształcona kadra pedagogiczna – dzięki temu każdy uczeń może odpowiednio się rozwijać, wspierany przez nauczyciela. Takich nauczycieli znajdziesz w https://szkolaeuropejska.pl – dlatego gorąco polecam tę placówkę.

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

: 28 wrz 2019, 16:49
autor: adelo23
Ciężko teraz wysłać dziecko do dobrego liceum albo do dobrego technikum... z resztą ostatnio miałem okazję na stronie wydawnictwa https://www.nowaera.pl czytać trochę więcej na temat funkcjonowania systemu edukacji oraz reform które są przygotowane i nie wygląda to za dobrze. Mam nadzieję, że w niedługim czasie po zmianie władzy wszystko wróci do normy.

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

: 02 gru 2019, 11:40
autor: orton50
Nauka to potęgi klucz! Wiadomo jednak, że wyprawianie dziecka do szkoły to wyzwanie, nie tylko psychiczne, ale również finansowe. Pod tym adresem https://papierowo.pl/blog/Artykuly-szko ... ac-fortuny znajdziesz wszelkie szczegółowe porady dotyczące właśnie przygotwania dziecka do kolejnego roku szkolnego, bez wydawania fortuny.

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

: 27 lut 2020, 10:25
autor: rafon
Czy znacie może jakąś szkołę podstawową w Łodzi, gdzie wykorzystywany do edukacji jest photon robot edukacyjny? Czytałem ostatnio ciekawy artykuł na temat tego narzędzia i jestem pod wrażeniem. Chciałbym aby mój syn również uczył się robotyki od najmłodszych lat.

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

: 25 sie 2020, 13:58
autor: rozmowna
Moja córka sama decydowała o wyborze szkoły, jak wybrała LO to tylko podpowiedziałam by zdecydowała się na prywatną szkołę. Teraz już będzie w 3 klasie. Znalazłam dla niej podręczniki min ten https://www.taniaksiazka.pl/podstawy-pr ... 77997.html Ale w tej księgaarni są podręczniki do różnych typów szkół i to w bardzo dobrych cenach - sprawdźcie sami.