Kreatywna szkoła w Łodzi

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Nagisa
Posty: 27
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:18

Kreatywna szkoła w Łodzi

Post autor: Nagisa »

W szkole powinna być kreatywne i doskonale wykształcona kadra pedagogiczna – dzięki temu każdy uczeń może odpowiednio się rozwijać, wspierany przez nauczyciela. Takich nauczycieli znajdziesz w https://szkolaeuropejska.pl – dlatego gorąco polecam tę placówkę.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

Post autor: adelo23 »

Ciężko teraz wysłać dziecko do dobrego liceum albo do dobrego technikum... z resztą ostatnio miałem okazję na stronie wydawnictwa https://www.nowaera.pl czytać trochę więcej na temat funkcjonowania systemu edukacji oraz reform które są przygotowane i nie wygląda to za dobrze. Mam nadzieję, że w niedługim czasie po zmianie władzy wszystko wróci do normy.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

Post autor: orton50 »

Nauka to potęgi klucz! Wiadomo jednak, że wyprawianie dziecka do szkoły to wyzwanie, nie tylko psychiczne, ale również finansowe. Pod tym adresem https://papierowo.pl/blog/Artykuly-szko ... ac-fortuny znajdziesz wszelkie szczegółowe porady dotyczące właśnie przygotwania dziecka do kolejnego roku szkolnego, bez wydawania fortuny.
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 47
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:27

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

Post autor: rafon »

Czy znacie może jakąś szkołę podstawową w Łodzi, gdzie wykorzystywany do edukacji jest photon robot edukacyjny? Czytałem ostatnio ciekawy artykuł na temat tego narzędzia i jestem pod wrażeniem. Chciałbym aby mój syn również uczył się robotyki od najmłodszych lat.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 55
Rejestracja: 19 cze 2020, 15:28

Re: Kreatywna szkoła w Łodzi

Post autor: rozmowna »

Moja córka sama decydowała o wyborze szkoły, jak wybrała LO to tylko podpowiedziałam by zdecydowała się na prywatną szkołę. Teraz już będzie w 3 klasie. Znalazłam dla niej podręczniki min ten https://www.taniaksiazka.pl/podstawy-pr ... 77997.html Ale w tej księgaarni są podręczniki do różnych typów szkół i to w bardzo dobrych cenach - sprawdźcie sami.
ODPOWIEDZ