Strona 1 z 1

kanistry produkcja

: 07 paź 2020, 10:09
autor: Oanhuś2842
Witam, mamy na forum kogoś kto interesuje się maszynami produkcyjnym? Dokładniej mówiąc zagadnienie, które mnie interesuje to kanistry produkcja. Jak dotychczas szukałem firmy produkującej kanistry ale bez skutku.

Re: kanistry produkcja

: 08 paź 2020, 12:18
autor: tarnów
A czy takie kanistry mają związek z produkcją seryjną, w takich firma stosuje się wtedy specjalistyczne systemy klasy ERP aby zarządzać całym procesem produkcyjnym.

Re: kanistry produkcja

: 21 paź 2020, 19:29
autor: ghhjhł
Przed wypuszczeniem karnistrów na rynek, należy poddać sprawdzeniu materiał z którego są wykonane. Specjalistyczne badania w tym stylu wykonali http://www.komplex90.pl/ , dzięki czemu mamy całkowitą pewność, iż wszystko jest ok i nasze produkty mogą pójść na produkcję.

Re: kanistry produkcja

: 20 sty 2021, 9:15
autor: wóbris
Takie kanistry potrzebują zakrętek i innych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Polecam wam w tym celu zgłosić się do http://hubeny.com.pl/ Jest to sprawdzony producent elementów z tworzyw sztucznych z usług, którego sam korzystam.

Re: kanistry produkcja

: 02 cze 2021, 22:02
autor: Jaś
tarnów pisze: ↑08 paź 2020, 12:18 A czy takie kanistry mają związek z produkcją seryjną, w takich firma stosuje się wtedy specjalistyczne systemy klasy ERP aby zarządzać całym procesem produkcyjnym.

Z pewnością. Kolejnym, równie ważnym zagadnieniem jest redukcja kosztów produkcji. W tym aspekcie pomogła nam firma Entra Group https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ganizacji/. Jest to przede wszystkim optymalizacja w obszarze zapasów.

Re: kanistry produkcja

: 01 wrz 2021, 0:28
autor: orton50
W przypadku masowej produkcji warto zaznajomić się z ideą SMED, która polega na skracaniu czasu przezbrojeń urządzeń i maszyn n produkcji. Przynoszą one wiele oszczędności a także zwiększają moce przerobowe. Proces innowacji można skonsultować z doświadczonymi ekspertami w tej dziedzinie - oferta do znalezienia na stronie https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... -lean-wcm/