System ERP

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2019, 19:17

System ERP

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Czy ktoś z was posiada może w swojej firmie system ERP?
Zastanawiam się nad wdrożeniem takiego u siebie. Trochę czytałam w sieci i znalazłam wiele ciekawych informacji na ten temat, np dzięki takiemu systemowi będę w stanie zintegrować wszystkie działy w firmie.
Aktualnie nie jestem w stanie być wszędzie i często nie wiem co dzieje się w poszczególnych działach.
Znalazłam w sieci firmę sente kontakt. Znajoma poleciła mi dzwonić jak najszybciej, ponieważ podobno są świetni
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: System ERP

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem dzięki takim zaawansowanym systemom informatycznym wiele firm może funkcjonować dużo sprawniej i prężniej się rozwijać.
A słyszeliście może o rozwiązaniu SAP HANA? Jeśli jeszcze nie, to polecam poczytać sobie na ten temat na stronie https://hicron.com/pl/oferta/sap-hana/ - sami zobaczycie, że to może być bardzo dobre rozwiązanie dla Waszego przedsiębiorstwa :)
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 324
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: System ERP

Post autor: miszol »

Jak najbardziej jestem zwolenniczką takich nowoczesnych systemów i rozwiązań dla firm. Nie raz przekonałam się o tym, że zastosowanie tego typu rozwiązań, pomaga usprawnić wszelkie procesy w firmie. W szczególności cenię sobie elektroniczne archiwum dokumentów od https://www.baseline.pl/dms/ :) Dzięki temu, skany faktur i umów mam w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
przedsiębiorca
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2019, 15:01

Re: System ERP

Post autor: przedsiębiorca »

ja natomiast bardzo polecam firmę eq system i ich autorski system do prognozowania finansowego. Pozwala on znacząco zminimalizować koszty utraconej sprzedaży oraz usprawnia cały proces przygotowywania prognoz w przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Re: System ERP

Post autor: partizantos »

Dużo osób zapewne pochwali system eNova. Nie jest on prosty do ogarnięcia na początku, jeżeli nie było odpowiednich szkoleń. Warto więc zadbać o to, by wdrożenia i szkolenia wykonywali profesjonaliści. Warto zerknąć chociażby na http://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkolenia-z-enova-365/, mają bardzo dobrą ofertę, a ich szkolenia trzymają bardzo wysoki poziom.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: System ERP

Post autor: patrycja »

Jeśli chodzi o system ERP, to ja mogę ze swojego doświadczenia polecić https://sellintegro.pl/ . Nie wiem czy jest najlepszy, ale w swojej pracy miałam okazję korzystać jeszcze z 2 innych i ten od sprawdził się najlepiej. Tym bardziej że cena jest dość przystępna.
ODPOWIEDZ