Praca zdalna w okresie kwarantanny

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
DoktorGosia
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 8:24
Kontakt:

Praca zdalna w okresie kwarantanny

Post autor: DoktorGosia »

Cześć!

Próbuję dobrze zorganizować pracę zdalną dla siebie i moich współpracowników. Nie ma opcji żebyśmy jeździli do biura skoro możemy wszystko załatwić z domów. Tylko, że do tej pory komunikowaliśmy się albo ustnie albo przez Skype'a. Od razu powiem, że go nie znoszę i nie uważam za dobre narzędzie. Przejrzałam pobieżnie co w sieci piszczy, ale zarzucona ilością informacji nie wiem co wybrać. Dobrze by było gdyby był to komunikator z możliwością przesyłania plików i ewentualnie rozmowy video - ale to nie jest wymóg konieczny. Zawiesiłam oko na Discordzie, Slacku, Asanie, WorkSpace. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie i mógłby wskazać która aplikacja sprawdzi się najlepiej?
Awatar użytkownika
Andriu
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2019, 13:16

Re: Praca zdalna w okresie kwarantanny

Post autor: Andriu »

Wiele zmian zaszłą w temacie pracy,w związku z epidemią,kwarantanną...
Zdecydowanie właśnie teraz praca zdalna,zyskuje na wartości!
Podobno chcą ją wpisać na stałe do kodeksu pracy,jestem za ;)
Na temat tych trendów,czytałem ostatnio na tej stronie https://itwiz.pl/category/praca/
Właśnie tak

Re: Praca zdalna w okresie kwarantanny

Post autor: Właśnie tak »

Poczytaj sobie o pracy zdalnej i work life balance zanim zaczniesz cisnąć swoich pracowników ;) https://komentarzpolityczny.pl/spolecze ... e-balance/
Ewuńa

Re: Praca zdalna w okresie kwarantanny

Post autor: Ewuńa »

Pracowałam w domu zdalnie będąc na kwarantannie tak dogadałam sie z szefem wiedząc z resztą ze nie ma kto mnie zastąpić . Zakład pracy dostarczył mi laptopa klawiaturę i mysz z akcesorami z Genesis . Bardzo dobrze mi sie na tym sprzęcie pracowało . A pracodawca docenił moje starania
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Praca zdalna w okresie kwarantanny

Post autor: zarobiony »

Jak dla mnie cały czas wykonywanie pracy zdalnej jest czymś bardzo fajnym i muszę przyznać, że ja właśnie się na takich rozwiązaniach skupiam. Jak nawet czytałem na stronie https://www.wsb.com.pl/praca-zdalna-co- ... a-znalezc/ to tam fajnie wytłumaczono czym jest praca zdalna i gdzie warto jest jej szukać.
Lihj7hvę

Re: Praca zdalna w okresie kwarantanny

Post autor: Lihj7hvę »

DoktorGosia pisze: ↑17 mar 2020, 11:27 Cześć!

Próbuję dobrze zorganizować pracę zdalną dla siebie i moich współpracowników. Nie ma opcji żebyśmy jeździli do biura skoro możemy wszystko załatwić z domów. Tylko, że do tej pory komunikowaliśmy się albo ustnie albo przez Skype'a. Od razu powiem, że go nie znoszę i nie uważam za dobre narzędzie. Przejrzałam pobieżnie co w sieci piszczy, ale zarzucona ilością informacji nie wiem co wybrać. Dobrze by było gdyby był to komunikator z możliwością przesyłania plików i ewentualnie rozmowy video - ale to nie jest wymóg konieczny. Zawiesiłam oko na Discordzie, Slacku, Asanie, WorkSpace. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie i mógłby wskazać która aplikacja sprawdzi się najlepiej?
teraz jest wiele opcji.
-
www.tsenergy.com.pl
ODPOWIEDZ