Wyjazd integracyjny

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
reggy
Posty: 66
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:07

Wyjazd integracyjny

Post autor: reggy »

Raz na jakiś czas dla pracowników mojej firmy organizowane są jakieś imprezy/ wyjazdy integracyjne. W tym roku chcemy zaproponować coś wyjątkowego, co zapadnie w pamięć. Szukam właśnie ofert firm, ktore organizują jakieś nietypowe wyprawy firmowe. Myślałem np. o https://adrenalinaclub.pl/ i np. quadach, może jakiś skuterach wodnych. Jednym słowem - sporo aktywności i adrenaliny ;)/
Może Wy komuś zlecaliście organizację wyjazdu dla pracowników? Macie jakieś sprawdzone namiary?
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Falcon »

Moim zdaniem najlepiej zlecić firmie organizację takiego wyjazdu. My zawsze korzystamy z usług firmy Moontime https://moontime.pl/oferta/wyjazdy-integracyjne/ . Oni zawsze przygotowują całość kompleksowo. Przygotowanie dobrej imprezy trwa trochę czasu, poza tym trzeba załatwić mnóstwo rzeczy więc lepiej aby zajęli się tym profesjonaliści.
Kaśka91

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Kaśka91 »

Przejrzyj sobie ofertę bctincentive.pl - tutaj masz link https://bctincentive.pl/oferta/. To firma, która zajmuje się organizowaniem wyjazdów incentive - czyli takich podróży w 100% ufundowanych przez pracodawcę w celu wyróżnienia pracowników za doskonałe efekty w swojej pracy.

ile oczyszczają się płuca po rzuceniu palenia
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: miszol »

My też mamy już zaplanowany wyjazd integracyjny, bo poluzowali obostrzenia i hotele będą otwarte. Ale z tego co wiem, dojazd ma być na własną rękę więc zastanawiam się na wynajem samochodów Warszawa Tym bardziej, że koszta podzielone na 5 osób będą naprawdę niewielkie.
Źrebak21

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Źrebak21 »

reggy pisze: ↑19 mar 2020, 15:35 Raz na jakiś czas dla pracowników mojej firmy organizowane są jakieś imprezy/ wyjazdy integracyjne. W tym roku chcemy zaproponować coś wyjątkowego, co zapadnie w pamięć. Szukam właśnie ofert firm, ktore organizują jakieś nietypowe wyprawy firmowe. Myślałem np. o https://adrenalinaclub.pl/ i np. quadach, może jakiś skuterach wodnych. Jednym słowem - sporo aktywności i adrenaliny ;)/
Może Wy komuś zlecaliście organizację wyjazdu dla pracowników? Macie jakieś sprawdzone namiary?
My bardzo lubimy jeździć ekipą z pracy na Mazury. Mamy tu paru żeglarzy więc można sobie wziąć czarter np. z https://www.sailor.pl/. Mają tam bardzo dobrą ofertę i super jachty.

płaskownik aluminiowy warszawa
ODPOWIEDZ