Wrocław

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Wrocław

Post autor: zuzanka »

Siemanko, mam trochę pracy do wykonania we Wrocławiu, na kilka dni. Jak najlepiej według Was załatwic sobie tam transport? W sensie jeździc autobusami itd? Zastanawiam się czy nie wynając jakiegoś auta np. z https://wypozyczalniasamochodow.zlublina.pl . Mają fajną oferte bardzo fajnych samochodów. Co myślicie o takim pomyśle?

orange gova producent
Awatar użytkownika
zelda
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2020, 20:10

Re: Wrocław

Post autor: zelda »

Jeśli dobrze znasz miasto, to wypożyczenie auto będzie dobrym pomysłem. Jeśli nie, radzę skorzystać raczej z taxi. Będziesz się denerwować błądzeniem i szukaniem miejsca parkingowego. Zapewne będziesz potrzebowała sprawdzonego miejsca noclegowego. Polecam ci mój ulubiony hotel https://www.hoteltraffic.pl/. Pokoje stylowe urządzone, a przy tym bardzo wygodnie. Wszędzie masz blisko. Hotel znajduje się pięć minut spacerem od ratusza.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Wrocław

Post autor: asxx »

Każde miasto powinno być w odpowiedni sposób wyposażone, jeśli chodzi o architekturę miejską. Może warto sprawdzić sobie jakieś profesjonalne firmy, które mogą się tym zająć? Na stronie https://www.jumatsc.pl/ możecie znaleźć jedną z nich. Współpracują z wieloma różnymi miastami.
ODPOWIEDZ