Tłumaczenie dokumentów

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Kochampracować
Posty: 106
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:32

Tłumaczenie dokumentów

Post autor: Kochampracować »

Wydawało mi się , ze tłumaczenie potrzebne jest tylko w jakiś skrajnych przypadkach. Jednak okazało się, ze mojemu znajomemu niedawno potrzebne były Tłumaczenia Arabski , bo wysyłał tam jakieś papiery z pracy. Dobrze byc ubezpieczonym na każda ewentualność.
Awatar użytkownika
Kobalaa
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:23

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: Kobalaa »

Teraz firmy zatrudniają także obcokrajowców więc przekłady dokumentów są na porządku dziennym. Jeśli będziecie potrzebowali tłumaczeń z języka rosyjskiego lub ukraińskiego to zerknijcie tu - to strona biura Tłumaczalnia, w którym możecie zamówić przygotowanie profesjonalnych przekładów. W biurze tłumaczenia wykonuje tłumacz przysięgły co gwarantuje ich wysoką jakość.
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 9
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:27

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: sabka »

Bardzo popularne są teraz tłumaczenia ustne. Takie rozwiązanie przydaje się w wielu sytuacjach. Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl sobie poczytajcie, kiedy takie rozwiązanie się sprawdza i kiedy musi być wprost konieczne. Teraz coraz więcej osób nie tylko wyjeżdża za granicę, ale również w Polsce jest wielu obcokrajowców, więc taka pomoc jest konieczna.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: mczay »

Wiele dobrych opinii znalazłam na temat biura tłumaczeń ze strony: https://www.pozena.com/ . Sprawdziłam ich ofertę i zapowiada się naprawdę dobrze - wybór języków jest imponujący, a do tego mają szeroką ofertę. Tłumaczenia tego biura poza tym, że są zawsze na czas, są też dokładne, a cena jego usług nie jest wysoka. Polecam
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: tuczynka »

Ja zaczęłam pracę w biurze tłumaczeń. To moja pierwsza praca po studiach. Cieszę się, że dano mi szansę do rozwoju i zdobycia doświadczenia. Zajmuję się tłumaczeniami z języka angielskiego i włoskiego. Lubię swoją pracę, po godzinach czytam sobie książki lingwistyczne oraz przeglądam blogi np. https://tlumaczenia-wloski.pl/ na temat tłumaczeń. Myślę, że warto się ciągle dokształcać i szukać możliwości do rozwijania wiedzy. Ja staram się tak robić, aby lepiej wykonywać swoją pracę.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: olimpka »

To zalezy z jakim tematem - bo np z tlumaczeniami samochodowymi to kontaktowalabym sie z https://www.duplikatydowodow.pl/ - specjalizuja sie w temacie :)
davis12ł

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: davis12ł »

W kwestii tłumaczeń najlepiej zgłosić się do sprawdzonych i zaufanych specjalistów. Z tej okazji postanowiłem o zawiązaniu współpracy ze specjalistami z https://www.unia-rzw.com.pl/ . To właśnie oni odpowiadali za wykonanie najwyższej klasy tłumaczeń, właśnie dla nas. Teksty zostały przetłumaczone sprawnie, szybko i co najważniejsze - bezbłędnie!
ODPOWIEDZ