Szkolenia BHP

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Szkolenia BHP

Post autor: patrycja »

Szukam sprawdzonej firmy, która przeprowadza szkolenia z zakresu BHP. Czy możecie mi kogoś polecić? Ja sama zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://kursbhp.com/ Bardzo spodobało mi się ich rozwiązanie - szkolenia BHP przeprowadzane online. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką formą szkoleń. Co wy sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Kachna »

A czy bierzecie czasami udział w jakiś kursach i szkoleniach rozwojowych, sami dla siebie? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/. Jestem przekonana, że znajdziecie u nich jakiś fajny kurs dla siebie ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Szkolenia BHP

Post autor: mczay »

Fajną ofertę szkolenia BHP znalazłam na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ . Jest to szkolenie organizowane on-line. Forma takiego szkolenia tak mnie zaciekawiła, że chętnie sama bym wzięła w nim udział, a do tego wychodzi zdecydowanie taniej w zorganizowaniu i wymaga mniej wysiłku.
Awatar użytkownika
pracus123
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:56

Re: Szkolenia BHP

Post autor: pracus123 »

Oprócz zapewnienia regularnych szkoleń BHP, należy również zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy. W tym celu, należy zainwestować w znaki bhp ostrzegawcze. Są to np. znaki ewakuacyjne, tablice informacyjne itp. Są one niezbędnym wyposażeniem budynku.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Szkolenia BHP

Post autor: myrcella »

Jeśli masz pracowników niezależnie od prowadzonego biznesu to polecam zakupić odzież ochronną tutaj https://prosave.pl/ bo na pewno będziesz jej potrzebował. Sklep akurat ma niemal wszystko jeśli chodzi o BHP. Ponadto każde zamówienie jest wysyłane gratis.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Katerina25 »

Jeśli chodzi o BHP, to nie zapominajcie o produktach ochronnych. Najlepsze kaski i hełmy możecie znaleźć na https://phradpol.pl/kategoria-produktu/ ... i-i-helmy/. Zaopatrując się w sklepie z produktami z najlepszej półki macie pewność, że Wasi pracownicy są chronieni w 100%. Prócz produktów ochronnych, w sklepie znaleźć też można artykuły BHP i odzież roboczą.
Awatar użytkownika
Ubiuyt
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 10:10

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Ubiuyt »

Duży wybór, jednak warto na allegro popatrzeć nad akcesoriami z branży bhp
http://obwodnica-starogardgd.pl
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Tomasz798 »

Przecież dzisiaj to konieczność. W wielu branżach bez odpowiednich szkoleń bhp, nie ma możliwości pracowania. To dobra praktyka, bo przecież bezpieczeństwo powinno być priorytetem. Zajrzyjcie do https://kursbhp.com/ i sprawdźcie ten kurs. Czuję, że będzie to dla Was dobrym wyborem.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 329
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Szkolenia BHP

Post autor: miszol »

Samo szkolenie bhp jest jak najbardziej ważne, ale również i obligatoryjne. Dlatego warto pamiętać o wyborze sprawdzonej firmy, która przeprowadza takie szkolenia. My ostatnio skorzystaliśmy z oferty https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ bo jako jedna z nielicznych firm, organizuje tego typu szkolenia w wersji internetowej. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach jest to ogromna wygoda.
Awatar użytkownika
Janka40
Posty: 109
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:41

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Janka40 »

Kwestia BHP jest bez wątpienia jednym z ważnejszych działów w firmie. W ramach bezpieczeństwa pracy trzeba przede wszystkim określić ryzyko zawodowe na każdym stanowisku pracy oraz opracować procedury, które mają za zadanie uchronić pracowników w jak największym stopniu przed wypadkami w pracy. Są na szczęście firmy - http://centrum-bhp.warszawa.pl/ które pomagają wdrażać zasady BHP w firmach, opracowywać je oraz szkolić z nich pracowników. To jest niezbędne zaplecze firmy, które musi działać bez zarzutu. Dlatego akurat do tej kwestii trzeba podejść bardzo rozważnie i kompleksowo.
:)
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Szkolenia BHP

Post autor: kelly »

Owszem takie szkolenia warto sobie wyrobić. W końcu każdy powinien wiedzieć jak pracować zgodnie z przepisami etc. Jak uniknąć zagrożenia? Tak samo jak planujemy otworzyć firmę warto rozglądnąć się w sklepach typu https://www.bhp-gabi.pl/k11,ochrona-nog.html . Gdzie można kupić mocne, odporne na różne czynniki buty.
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Kamka34 »

Szkolenia z zakresu BHP są bardzo ważne, bo bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo pracowników na co dzień podczas wykonyania swoich obowiązków. Można także dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na temat ochrony przeciwpożarowej - https://safetymark.pl/ żeby wiedzieć w jaki sposób zabezpieczyć firmę pod tym kątem. Dzięki temu można znacząco obnizyć ryzyko pożarów czy innego rodzaju wypadków na terenie firmy.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Altika »

Bardzo ważna rzecz w każdej firmie, oczywiście obowiązkowa, więc tym powinniście się z pewnością zająć. Również postawcie na odpowiednie ubrania robocze, zarówno buty jak i spodnie, koszule, bluzy, kurtki. Jeżeli tych będziecie potrzebować to zapoznajcie się z ofertą sklepu internetowego https://safestyle.pl/ Wszystko będziecie mogli zamówić online.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 107
Rejestracja: 20 lip 2019, 15:15

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Xenia »

Bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie ma BUREAU VERITAS https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... srodowiska . Do ich usług należy między innymi BHP i ochrona środowiska. Jest to istotna sprawa, gdy prowadzi się przedsiębiorstwo. Wówczas musi być odpowiednia kontrola wpływu na środowisko oraz zminimalizowanie ryzyka przemysłowego. Dlatego właśnie chcemy nawiązać z nimi współpracę.
yokoyokó

Re: Szkolenia BHP

Post autor: yokoyokó »

Em-Partner https://www.em-partner.pl/ zajęli się przeprowadzeniem szkolenia na terenie naszej firmy, co było konieczne. Do problemu podeszli rzeczowo i profesjonalnie, dzięki czemu nasi ludzie otrzymali najlepszą wiedzę.
jksał

Re: Szkolenia BHP

Post autor: jksał »

Przede wszystkim dobrze zadbać p doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów BHP. Jeśli chodzi o mnie to sporą pomoc uzyskaliśmy za sprawą współpracy z https://workmanagement.pl/ . Ich wiedza jest solidna.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Szkolenia BHP

Post autor: orton50 »

Najważniejsze aby wybierać szkolenia BHP Warszawa u najlepszych firm, aby wszystko zostało przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i zapotrzebowaniem. Warto zatem postawić na firmę http://www.bhpdlaciebie.eu/ która zajmuje się tego typu rozwiązaniami już od bardzo dawna. Ich szkolenia to bardzo konkretna wiedza, która będzie przydatna na wielu etapach rozwoju zawodowego.
ziądde

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ziądde »

Polecam skorzystać ze szkoleń BHP na https://emef-bhp.pl/
hiczungł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: hiczungł »

Szkolenia BHP, dla moich pracowników, na najwyższym poziomie przeprowadzili http://skills4u.pl/ . I chwała im za to! Bardzo poważnie podeszli do tematu, dzięki czemu uzyskana wiedza przyda się w naszej firmie.
fębirt

Re: Szkolenia BHP

Post autor: fębirt »

Jeżeli mieszkacie na terenie Krakowa lub okolic i rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się organizowaniem szkoleń BHP to polecam wam zgłosić się do http://szkolenia-bhp-krakow.pl/ Sam korzystałam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
hiczungł

Re: Szkolenia BHP

Post autor: hiczungł »

Szkolenia BHP chcieliśmy przeprowadzić sprawnie i profesjonalnie, dlatego skorzystanie z usług w takiej formie było koniecznością. Zdecydowałem się postawić na ofertę https://www.em-partner.pl/ a oni okazali się nie lada specjalistami. Uzyskaliśmy znakomitą wiedzę.
ómaris

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ómaris »

Ciekawą ofertę szkoleń BHP, przeciwpożarowych, pierwszej pomocy itp. posiada firma https://riskcon.pl/szkolenia/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Warto się do nich zgłosić.
reloż

Re: Szkolenia BHP

Post autor: reloż »

U nas kompleksowa obsługa bhp została zlecona firmie https://www.tbf.pl/ Dzięki temu wiemy, że wszystko jest prowadzone tak jak należy i nie musimy się o nic martwić
łator

Re: Szkolenia BHP

Post autor: łator »

Osobiście uważam, że szkolenia BHP powinny zostać zrealizowane przez zaufanych i sprawdzonych fachowców. Moi pracownicy zyskali ogromną wiedzę po współpracy, jakiej nam udzielili http://skills4u.pl/ . Prawdziwy profesjonalizm!
maruśka45

Re: Szkolenia BHP

Post autor: maruśka45 »

Nie wiem jaką masz firmę ale u nich masz pełen zakres obsługi BHP . Od szkoleń, materiałów szkoleniowych, po nadzór i kompleksowa obsługę firmy.
teśka

Re: Szkolenia BHP

Post autor: teśka »

U nas najlepiej sprawdzili się oni https://www.tarbonus.pl/pl/. Mam firmę budowlaną, pilnują wszystkiego. Mam do nich pełne zaufanie.
dómbit

Re: Szkolenia BHP

Post autor: dómbit »

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się szkoleniami i usługami BHP. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z http://sebal-bhp.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Tyręk

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Tyręk »

Akurat jeżeli chodzi o profesjonalne szkolenia BHP w Warszawie oraz okolicach to tutaj na pewno mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://ehsconsulting.pl/ jak dla mnie numer jeden pod względem poziomu obsługi, terminowości realizacji i jednocześnie świadcząc usługi w zakresie audytów, dokumentacji oraz nadzorów. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję w tym zakresie i oczywiście życzę, aby firmę pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy udało się przygotować.
ginamó

Re: Szkolenia BHP

Post autor: ginamó »

Szkolenie BHP do naszej firmy było koniecznością. Właśnie z tej okazji odezwaliśmy się do https://szkolenia-bhp-krakow.pl/nadzor-i-doradztwo , specjalizujących się w takich usługach. To, co realizują całkowicie sprostało naszym oczekiwaniom. Wszyscy zyskali nalezytą wiedze z tej dziedziny.
AnastazjaŻ

Re: Szkolenia BHP

Post autor: AnastazjaŻ »

Jeżeli ktoś z was szuka szkoleń z zakresu bhp to polecam zapoznać się z oferta firmy https://bhplubin.com.pl/cennik/. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się z oferta bo jest wszystko super, ładnie opisane. Ja już na szkoleniu byłam i naprawdę było naprawdę bardzo ciekawie.
mórarz

Re: Szkolenia BHP

Post autor: mórarz »

Po szkoleniach BHP nie mieliśmy wątpliwości, że należy wprowadzić zmiany na terenie naszej hali, miejsca pracy. Należało zacząć od akustyki przemysłu. Badania przeprowadzili http://www.ekolab.pl/pl/oferta/akustyka ... -budowlana i to dzięki nim mieliśmy świadomość, czy wszystko jest w porządku. Okazali się absolutnymi fachowcami w swojej dziedzinie.
muśka

Re: Szkolenia BHP

Post autor: muśka »

Z pewnością każdy z pracowników powinien znać podstawowe zasady związane z BHP. Ostatnio jednak zastanawiałam się, czy osoby prowadzące jednoosobową działalność mają obowiązek organizacji takich szkoleń i jak się okazuje - nie :) Tu możecie poczytać więcej na ten temat https://kursbhp.com/blog/szkolenie-bhp- ... dnoosobowa . Myślę, ze warto zapoznać się z tym artykułem oraz ofertą szkoleniową tej firmy, która jest bardzo konkurencyjna.
łukasz

Re: Szkolenia BHP

Post autor: łukasz »

Szkolenie BHP, przede wszystkim, musieli przeprowadzić doświadczeni specjaliści. Z tej okazji odezwałem się do https://www.szkoleniabhpgoleniow.pl/cennik , dla których realizacja tego zadania była dziecinnie prosta. I chwała im za to - zadanie wykonali zgodnie z oczekiwaniami!
RobertOś

Re: Szkolenia BHP

Post autor: RobertOś »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia i jednocześnie dobrych specjalistów w zakresie świadczonych usług BHP w Waszej firmie to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia firmę http://www.bhpdlaciebie.eu/outsourcing/ z którymi również mamy okazję współpracować. Świetni specjaliści, wszystko ustalone w terminie i jednocześnie w naprawdę dobrej jakości, aby firma i pracownicy byli w pełni przygotowani do skutecznej pracy oraz zachowania bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:04

Re: Szkolenia BHP

Post autor: monia »

łukasz pisze: ↑14 kwie 2021, 23:20 Szkolenie BHP, przede wszystkim, musieli przeprowadzić doświadczeni specjaliści.
Jak najbardziej się z tym zgadzam. U nas takie szkolenia przeprowadza kompleksowo ta https://www.agm-konsulting.pl/ firma. A co najważniejsze wszystkie usługi wykonują również w formie e-learningowej oraz w formie wideo konferencji z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Szkolenia BHP

Post autor: falkowska »

Mieliśmy u nas w firmie takie szkolenia bhp zgierz i dobrze jeśli to jest nie tylko jednorazowa sprawa, a działanie na zasadzie outsourcingu czyli kiedy wyspecjalizowana w takich szkoleniach firma sprawuje opiekę nad aspektami związanymi z BHP w naszym zakładzie pracy.
pać

Re: Szkolenia BHP

Post autor: pać »

Najlepiej przeprowadź porządne szkolenia z zakresy BHP bo są bardzo ważne w miejscu pracy dla bezpieczeństwa. Potem sprawdź i uzupełnij akcesoria oraz produkty z zakresu BHP w tym sklepie https://www.glovex.com.pl/ Wszystko w atrakcyjnych cenach i z szybką dostawą do miejsca przeznaczenia.
Łasica23

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Łasica23 »

W firmie trzeba bardzo mocno dbać o bhp. Ważna jest czystość budynku, ale też to, czy elementy kanalizacji nie są uszkodzone. Warto czasami zrobić jakiś przegląd. Jeżeli coś jest zepsute to części można zamówić z https://www.zew-inwestycje.eu/. Są tam cześci z bardzo dobrej stali nierdzewnej.
jksał

Re: Szkolenia BHP

Post autor: jksał »

Zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP realizowała dla nas firma https://www.kursybhpzielonagora.pl/szkolenia-bhp . Chcieliśmy, aby wiedza została przedstawiona w sposob sprawny, prędki i jasny dla mnie jak i moich pracowników. Muszę zaznaczyć, że moi ludzie potrzebowali takiego przeszkolenia gdyż do różnych przypadków zawsze może dojść.
Dazoń

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Dazoń »

Szukając profesjonalnej pomocy w zakresie obsługi BHP to osobiście uważam, że warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez EHS Consulting w przypadku których będziecie mogli liczyć na doświadczenie i duże umiejętności w zakresie szkoleń, dokumentacji oraz audytów. Warto zajrzeć na https://ehsconsulting.pl/bhp/instrukcja-bhp/ gdzie dowiecie się więcej jak dokładnie działają i w jakim zakresie realnie będą w stanie pomóc. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i co również ważne po prostu szkolenia będą szły po Waszej myśli.
Ańtek

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Ańtek »

Chciałem w firmie przeprowadzić profesjonalne szkolenia BHP dla nowozatrudnionych pracowników. Jako, że od niedawna prowadzę biznes nie wiedziałem, gdzie szukać fachowców w tej kwestii. Na szczęście znajomy polecił mi firmę http://renmak.pl/szkolenia/szkolenie-ws ... az-ogolny/ , z której sam korzystał. Zajęli się tematem fachowo i niezwykle rzetelnie. Polecam współpracę z nimi.
rótek

Re: Szkolenia BHP

Post autor: rótek »

Najważniejsze to szkolenia BHP powierzyć do doświadczonych i sprawdzonych fachowców, aby wyciągnąć z tego jak największą wiedzę. Postanowiliśmy o współpracy z http://gami.wroc.pl/bhp/ , dzięki którym okazało się to możliwe. Całkowicie i na najwyższym poziomie nas przeszkolili, dało to sporą dawkę wiedzy z bezpieczeństwa.
mórek

Re: Szkolenia BHP

Post autor: mórek »

Szkolenia BHP zrealizowali dla mnie https://www.zdz.lodz.pl/kontakt/kontakt . Umożliwiły one poprawę podejścia do kwestii bezpieczeństwa na terenie mojej firmy. Ja z tym nie miałem kłopotu, jednak moi pracownicy potrzebowali poprawy kompetencji. No i się udało, szkolenia zostały zrealizowane w bardzo przejrzysty sposób.
ODPOWIEDZ