Satysfakcja pracowników

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Satysfakcja pracowników

Post autor: miszol »

W jaki sposób zbadać satysfakcję pracowników?
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: patrycja »

Są różne sposoby na motywowanie pracowników. Jednym z nich jest grywalizacja, którą stosuje się nie tylko w dużych firmach. Jesli jeszcze nie słyszałeś o tej technice, to polecam ci ten artykuł http://adnext.pl/onas/grywalizacja-w-ma ... lnosciowe/ :) Znajdziesz tam wiele istotnych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
yannik
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2019, 19:20

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: yannik »

im lepsza atmosfera tym większa satysfakcja w pracy, oczywiście kasa nie jest bez znaczenie bo nikt nie pracuje charytatywnie
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: falkowska »

I to się zgadza! Ale ważne też są takie rzeczy jak to czy pracodawca zapewnia opiekę medyczną, teraz pakiety medyczne w medicover ma chyba każda porządna bardziej licząca się firma
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: zimka »

Satysfakcja pracownika jest bardzo ważna. Wtedy z pewnością lepiej i efektywniej się pracuje. Jest dużo firm, które korzystne warunki pracy oferuje. Godne uwagi wydaje mi się ogłoszenie o pracę jako lektor https://lincoln.edu.pl/warszawa/praca/ , możecie sobie zerknąć. Może chętna osoba się znajdzie. Ważne żeby w takiej pracy można było się rozwiajać, a ta szkoła to oferuje. W ogóle korzystne warunki pracy są przedstawione moim zdaniem.
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:32

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: biznesowa »

jeśli człowiek jest zadowolony z miejsca gdzie pracuje to będzie jak najbardziej usatysfakcjonowany. Oczywiście pracodawca musi też spełnić określone swoje warunki, ale ja po zmianie swojego zatrudnienia w https://www.randstad.pl/program-stazowy/# w końcu też mogę powiedzieć że jestem zadowolona i w końcu lubię to co robię
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: Kachna »

A skoro już o pracownikach mowa, to czy zatrudniacie czasami w Waszych firmach jakiś pracowników tymczasowych? W jaki sposób ich pozyskujecie? Widziałam ostatnio na stronie https://polandworkforce.com/, że pomoc w tym zakresie oferuje agencja pracy Poland Workforce, która z jednej strony pomaga pracownikom w znalezieniu pracy, a z drugiej strony pomaga pracodawcom w znalezieniu pracowników. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Satysfakcja pracowników

Post autor: mczay »

patrycja pisze: ↑27 wrz 2019, 21:46 Są różne sposoby na motywowanie pracowników. Jednym z nich jest grywalizacja, którą stosuje się nie tylko w dużych firmach. Jesli jeszcze nie słyszałeś o tej technice, to polecam ci ten artykuł http://adnext.pl/onas/grywalizacja-w-ma ... lnosciowe/ :) Znajdziesz tam wiele istotnych informacji na ten temat.
To prawda! Świetne rozwiązanie! Dla nas platformę grywalizacyjną robiła firma https://www.motivationdirect.pl/. To prawdziwi profesjonaliści, jeżeli chodzi o motywowanie pracowników i lojalność klientów. Mają na prawdę ciekawe rozwiązania i muszę przyznać, że znają się na rzeczy. Współpraca była przyjemnością!
ODPOWIEDZ