Rozwód i podział majątku

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Ramaś

Rozwód i podział majątku

Post autor: Ramaś »

Hej Fajne! Mam nadzieję, że wśród Was są prawniczki, które by mi rozjaśniły nieco w głowie.
Moja mama chce rozwieść się z ojcem, jednak przez wiele lat przed podjęciem tej decyzji powstrzymywał ją fakt, że mają z ojcem wspólne mieszkanie i bardzo bała się tego, jak tę sprawę rozwiązać prawnie. Mama po rozwodzie chciałaby pozostać w tym mieszkaniu bez ojca, jednak on nie należy do osób ugodowych i pewnie nie będzie chciał się wyprowadzić. Jak to wyglada w sądzie? My absolutnie się na tym nie znamy. Rodzice są po 50, obie z siostrą jesteśmy dorosłe i samodzielne, ja jeszcze studiuję zaocznie.
Śmmmm

Re: Rozwód i podział majątku

Post autor: Śmmmm »

Przede wszystkim wizyta u prawnika po poradę. Za mało tu informacji żeby cokolwiek powiedzieć. Dużo zależy od tego czyje jest mieszkanie, czy ich wspólne, czy tylko mamy, czy tylko taty, zależy jakie są między nimi powiązania finansowe. No naprawdę opcji jest wiele. Ale żeby cokolwiek wiedzieć na sto procent, polecam poradę prawną.
https://ebull.pl/poradnik-jak-wybrac-dobrego-prawnika/

Na stronie są informacje o tym, jak wybrać dobrego prawnika.
raź

Re: Rozwód i podział majątku

Post autor: raź »

Jeśli chodzi o moją osobę, to często myślę o rozwodzie. Ostatnio znajoma poleciła mi świetną firmę https://i-rozwod.pl/ile-kosztuje-oplata ... w-o-rozwod dzięki której mogłam się sporo dowiedzieć, o rozwodach właśnie. Polecam wam sprawdzić, bo można tam złożyć pozew o rozwód online.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Rozwód i podział majątku

Post autor: olimpka »

To ja Ci zostawie namiar na naprawde swietnego prawnika, ktory w sprawach cywilnych sie specjalizuje - 601867542 - mecenas Weglowski, naprawde fantastyczny adwokat, ktory angazuje sie w sprawy klientow, podchodzi do nich rzetelnie i indywidualnie i robi wszystko, bo maksymalnie na korzysc zamknac sprawe w sadzie
ODPOWIEDZ