Rower elektryczny

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Kochampracować
Posty: 106
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:32

Rower elektryczny

Post autor: Kochampracować »

Zastanawiam się czy moze róznić się jazda na rowerze elektrycznym MTB od jazdy na zwykłym rowerze. Czytałam tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... niem_e_mtb o kilku bardzo fajnych modelach tych elektrycznych , podobno wiele osób się do tego przekonuje. A jakie jest wasze zdanie ?
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Rower elektryczny

Post autor: kelly »

Powiem wam, że mnie też właśnie kusi to, żeby kupić sobie taki elektryczny rower. Jestem ciekawa jak się człowiek czuje na takim rowerze itd. Na stronie https://pmbike.pl znalazłam bardzo nowoczesne, stylowe modele takich rowerów. Na prawdę robią one wrażenie, także jak już coś tam dokonam pewnie zakupu.
Igor22

Re: Rower elektryczny

Post autor: Igor22 »

Cześć! Mam pytanie dotyczące rowerów elektrycznych Prox https://goodsport.pl/rowery/elektryczne-prox/. Czy ktoś z was miał okazję jeździć na tym modelu? Jak radzi sobie na różnorodnym terenie i czy warto zainwestować w taki rower?
senuela

Re: Rower elektryczny

Post autor: senuela »

Moim zdaniem warto w rower elektryczny zainwestować i zrezygnować częściowo z jazdy samochodem. Przecież można do pracy czy na uczelnię dojeżdżać sobie takim rowerem, a przez to że jest wspomagany to jazda nie będzie ogromnym wysiłkiem. Bardzo fajny wybór modeli jest w https://pl.ecoride.com/ i akurat tę markę naprawdę warto wziąć pod uwagę bo to skandynawska, wysoka jakość z której na pewno będziecie zadowoleni
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 89
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:36

Re: Rower elektryczny

Post autor: paniola »

Be względu na to czy macie i korzystacie z tradycyjnego roweru czy jest to rower elektryczny warto i trzeba pamiętać o bezpieczeństwie. To samo a może nawet w większym stopniu dotyczy to bezpieczeństwa dzieci, które jeżdżą na rowerach. Na szczęście nie ma z tym większych problemów bo kaski na rower dla dzieci są powszechnie dostępne i do nas należy tylko wybór aby kask pasował na głowę dziecka.
ODPOWIEDZ