psycholog, terapia

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
gość

psycholog, terapia

Post autor: gość »

Wiele z nas pracuje w stresie, więc nie niczym dziwnym nie jest pomoc specjalisty od zdrowia psychicznego. To ważne, żeby uporządkować myśli, uspokoić się. Korzystacie? Ze swojej strony mogę polecić Wam Poradnię Salomon z Łodzi http://www.poradniasalomon.pl specjalizują się w różnego rodzaju terapiach.
ląbek

Re: psycholog, terapia

Post autor: ląbek »

Myślę, że obecnie żyjemy w czasach, gdy większość z nas wymaga specjalistycznej terapii. Żyjemy w nieustannym pędzie, nie mamy czasu dla siebie, a niestety ma to fatalny wpływ na naszą psychikę i samopoczucie. Uważam, że warto korzystać z profesjonalnych psychoterapii.
___
Wirtualne biuro Warszawa

opis widłaków
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:37

Re: psycholog, terapia

Post autor: makaron »

Ja tak miałam właśnie w mojej poprzedniej pracy. Dużo się w niej działo, dużo stresów, obowiązków i były momenty że już dosłownie nie miałam siły. Udałam się wtedy na kilka sesji do Centrum Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ gdzie zajął się mną profesjonalny psycholog który widać było że siedzi tam z powołania i naprawdę pomaga swoim pacjentom.
Zuźka87

Re: psycholog, terapia

Post autor: Zuźka87 »

Na szczęście dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe. Skoro jesteście w takim punkcie, gdzie odpowiednie wsparcie psychologiczne mogłoby być dla Was niezbędne, to koniecznie zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i właśnie tam umówcie się na wizytę. W Psychomedic.pl przyjmują najlepsi psychiatrzy, więc o jakość leczenia możecie być spokojni.
ODPOWIEDZ