Problem z widocznością strony

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Kordel
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:39

Problem z widocznością strony

Post autor: Kordel »

Miesiąc temu uruchomiłem w ramach rozwijania swojej witryny bloga. Zauważyłem, że google nie indeksuje żadnego z artykułów, które zostały na nim utworzone. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć w czym może leżeć problem? Inne podstrony można bez problemu znaleźć wpisując w wyszukiwarce google site:nazwaWitryny
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 27
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:12

Re: Problem z widocznością strony

Post autor: Sebastian »

Wpisz adres strony w Google, kliknij szary trójkąt. Dzięki temu sprawdzisz datę ostatniej wizyty robota indeksującego na stronie.:) Uruchom też Google Search Console dla strony. Zobaczysz, które podstrony są zindeksowane.
Wejdź w Google Search Console, u góry wpisz adres URL konkretnego artykułu i kliknij Enter - w ten sposób sprawdzisz, czy dany url jest zaindeksowany oraz czy występują z nim jakieś problemy. Jeśli Google jego nie widzi - kliknij "zaindeksuj stronę", ale musisz znaleźć przyczynę braku indeksacji. Przede wszystkim sprawdź "sitemap" Twojej stronki, może w jakiś sposób ustawiłeś atrybut noindex dla wpisów. W razie problemów pisz prv.
Czasami dobrze jest zastanowić się nad obsługą informatyczną dla firmy:
http://www.asystent4you.pl/praca-zdalna ... -w-firmie/

Która zadba za Ciebie o takie rzeczy.

kabel hdmi s video
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Problem z widocznością strony

Post autor: miszol »

Nie lepiej byłoby skorzystać z pomocy firmy informatycznej? Na pewno skutecznie temu zaradzi. Jeżeli nie masz namiaru na takową firmę, to ze swojej strony polecam https://enicom.pl/ Można na nich polegać.
ODPOWIEDZ