Pracownicy do sprzątania biura

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Pracuśka55

Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: Pracuśka55 »

Coraz popularniejsze teraz staje się wynajmowanie zewnętrznych firm sprzątających biura i inne lokale usługowe, również wynajęcie zewnętrznych pracowników do sprzątania to popularna praktyka: http://megan.pl/pracownicy i z własnego doświadczenia muszę potwierdzić, że ma to swoje wielkie zalety :)
ómalnis

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: ómalnis »

Ja zdecydowałem się na skorzystanie z usług agencji pracy, która dostarcza pracowników z Europy wschodniej. Polecam wam zgłosić się do https://pdsolidbud.pl/ Dzięki nim mam teraz rzetelnych pracowników, na których mogę polegać.
hajś

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: hajś »

W sumie kiedyś to się pomocnikami albo dzieci, albo po prostu miotły i szufelki nazywało, a dziś? Dziś to może być nawet firma, która bez problemu ogarnia sprzątanie mieszkań wrocław . Moim zdaniem powinniście właśnie na to spojrzeć. Bo jednak nie zawsze mamy czas. no i ochotę, na generalne porządki.
Awatar użytkownika
wtyka
Posty: 31
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:33

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: wtyka »

Kiedyś większość biur miała sprzątaczkę zatrudnioną na etat. Jednak czasy się zmieniły, teraz wiele firm prowadzi pracę zdalną lub hybrydową. Dlatego nie ma potrzeby sprzątania biura codziennie. Dlatego Twoje myślenie jest jak najbardziej trafne i warto poszukać firmy zewnętrznej do sprzątania. Takie usługi możesz znaleźć na tym portalu https://rentalo.pl/kategorie/uslugi/. Ceny nie są wygórowane, dlatego warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.
łaska

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: łaska »

Jeśli konkretne miasto to na gowork można szukać po miastach, np. Opole https://www.gowork.pl/praca/opole;l i masz aktualne ogłoszenia o pracę
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: martita »

Wiem, że teraz pracownicy z Ukrainy często świadczą takie usługi. Myślę, że można wynegocjować fajne stawki i warunki współpracy. Tutaj http://www.dekrapraca.pl/dla-pracodawco ... -z-ukrainy masz nawet agencję, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Ukrainy. Odezwij się do nich, znajdą kogoś odpowiedniego na to stanowisko.
brącki

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: brącki »

Mamy na forum właścicieli firm? Jeśli szukasz pracowników ze wschodu z różnych krajów to możesz sprawdzic ofertę agencji dpworkers, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników np. z azji. Pełną oferte możecie znaleźć tutaj https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-azji.html
sprzątania

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: sprzątania »

https://url4.org/oiion
https://url4.org/zgxqz
https://url4.org/levft
https://url4.org/dyajl
https://url4.org/uxcbe

Andy realize with the article's author, broadly speaking, but in life something happens a little differently. I have found another description that you can use in the article on the website. Thanks for the post anyway. It's been really nice to read,
Pośka

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: Pośka »

Dla mnie osobiście najlepszą opcją było podjęcie współpracy z firmą sprzątającą. Jeśli ktoś jest chętny na sprzątanie Katowice to na pewno warto zwrócić uwagę na http://daress.pl/sprzatanie-katowice/. Ja z nimi już od roku współpracuję i jestem bardzo zadowolona. Tylko takie firmy mają odpowiednie sprzęty i środki czystości, aby profesjonalnie sprzątać biurowce. A nasze zawsze lśni i pięknie pachnie, super <3
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Pracownicy do sprzątania biura

Post autor: orton50 »

Dobra firma sprzątająca Warszawa? Na pewno warto rozejrzeć się po konkretnych miejscach, ale również wybrać sprawdzone firmy, które doceniane są przez innych. Zachęcam zatem do zapoznania się z propozycją od https://ezt.pl/firma-sprzatajaca-warszawa/ gdzie trafisz na naprawdę świetny zespół, który dba o każdy szczegół.
ODPOWIEDZ