Poradnia Salomon

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Poradnia Salomon

Post autor: Tomasz798 »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie wybrać sie na terapię z leczenia uzależnień, to powinniście zajrzeć do Poradni Salomon. W https://poradniasalomon.com.pl/psychote ... zaleznien/ możecie bliżej poznać ich ofertę, która dla Was może być niesamowitym wsparciem. Miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:38

Re: Poradnia Salomon

Post autor: martka »

Jeśli chodzi o osoby uzależnione to przede wszystkim należy uświadomić taką osobę, że ma z tym problem i najwyższy czas z tym skończyć. Tylko jak to zrobić by nie pogłębić tego bardziej? Bo to nie jest takie łatwe, tym bardziej jak takie uzależnienie dotyczy osoby nam bliskiej. Dlatego też warto jest przekonać daną osobę do zgłoszenia się do Ośrodka Nefo gdzie pracują specjaliści niosący pomoc uzależnionym.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Poradnia Salomon

Post autor: Pracuś »

Depresja i roznego typu problemy psychiczne to poważna sprawa,ktorej nie mozemy ignorować . Warto wybrac sie do prywatnej kliniki medox http://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie. Mają moim zdaniem najlepszych lekarzy psychologow nawet w całej Warszawie. Mowie tak, poniewaz dlugo szukalam wlasciwej pomocy no i trafilam do nich
Awatar użytkownika
Julka
Posty: 28
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:46

Re: Poradnia Salomon

Post autor: Julka »

Pamiętam jak mój ojciec był uzależniony od alkoholu, stopień zaawansowania choroby był dość poważny i trzeba było wprowadzić detoks aby oczyścić organizm ze wszystkich toksyn. Zwykły ośrodek tutaj nie wchodził w grę bo ojciec musiał dostawać kroplówki, elektrolity itd. Profesjonalną opiekę medyczną uzyskał w Detoks Fenix. Oni właśnie zajmują się detoksem jeżeli chodzi o uzależnienia.
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Poradnia Salomon

Post autor: filca »

Detoks jest niezbędny, osoba uzależniona musi pozbyć się toksyn. Później rzecz jasna terapia, choć słyszy się przecież że mimo niej i tak się wraca do nałogu. Jakby się tak wydarzyło to myślę, że wszywka alkoholowa Płońsk będzie w tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem. Osoba uzależniona od alkoholu osoba rzadziej i niechętnie sięga po alkohol przez ten lek
Chowański

Re: Poradnia Salomon

Post autor: Chowański »

Najważniejsze to znaleźć takie wsparcie, które faktycznie może pomóc Wam w poprawie Waszego samopoczucia. Jak dl mnie, powinniście zwrócić uwagę na Psychomedic.Online, bo tam przyjmują najlepsi psychologowie. W Zadzwońcie do nich pod numer 799-399-399 i umówcie się na wizytę. Myślę, że to może być dla Was najlepszym wyborem, przekonajcie się o tym.
Słonca

Re: Poradnia Salomon

Post autor: Słonca »

Sama nie korzystałam z tej poradni więc się nie wypowiem, natomiast polecić mogę psychologa online wetalk. To jest platforma do kontaktu zdalnego z najlepszymi psychologami w kraju. Kontakt jest w formie tekstowej i wideo. Każdy wybiera sobie opcję która mu najbardziej odpowiada. Fajne jest to, że pisać z psychologiem można codziennie, więc na bieżąco pomaga nam z problemami.
ODPOWIEDZ