Podatki i praca za granicą

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Efrem_71
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 2:22

Podatki i praca za granicą

Post autor: Efrem_71 »

Witam. Na pewno wielu z was miało okazję pracować za granicą, mam rację? Jak udało wam się szybko i sprawnie rozliczyć z podatków? Ja wpadłem na pomysł skorzystania z usług BFA Poland. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Zygfryd_98
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 12:33

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: Zygfryd_98 »

Z pomocą specjalistów z BFA Poland wykonałem rozliczenie podatkowe online i byłem szczerze zaskoczony, jak błyskawicznie sprawa została rozwiązana. Wydaje mi się też, że ta firma ma najlepsze ceny na rynku. Mogę ich bez wahania polecić.
olacyż

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: olacyż »

sprawami podatkowymi zajmuje się moja księgowa, ja się na tym kompletnie nie znam :) a za granicę wyjeżdzam juz od kilku lat, jestem opiekunką osób starszych w Niemczech. Jeśli chodzi o agencję to tu polecam szczególnie firmę DOLCE VITA https://edolcevita.pl/. Komfortowe warunki pracy, wysokie zarobki, premie i pensje zawsze wypłacane o czasie. solidna i uczciwa firma.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: zarobiony »

Faktycznie takie kwestie są niezwykle istotne i muszę przyznać, że na ten moment ja również rozważam podjęcie pracy zarobkowej za granicami kraju. Już nawet miałem okazję skontaktować się z thompsonstein.com gdyż wiem, że bez najmniejszego problemu są oni w stanie doradzić w zakresie podatków oraz prawa międzynarodowego.
CiekawyHeńrry

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: CiekawyHeńrry »

Szczerze mówiąc to mam tylko doświadczenie w pracy w kraju i rozliczaniu się też tylko tutaj. Ogólnie od zeszłego roku stosuję PIT online. Myślę, że warto się tym zainteresować, a jak nie jesteście przekonani to polecam zajrzeć do https://powiat-piaseczynski.info/inform ... -z-pit-37/. Ciekawie wszystko opisali.
Pleśkier

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: Pleśkier »

Mieszkając w Danii i rozpoczynając działalność wiedziałem, że niezbędna okaże się pomoc w kwestiach finansowych i administracyjnych. Ogromną pomoc znalazłem w firmie https://www.dunskiksiegowy.pl/oferta/podatki . We wszelkim zakresie zarówno rachunkowym, jak i administracyjnym pomogli fachowo. Zwłaszcza w kwestii podatków było to niezbędne. Warto dodać, że obsługa życzliwa i pełna wyrozumiałości.
gęb

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: gęb »

Praca za granicą ma więcej minusów niż plusów, no chyba że się jest studentem bez jakich kolwiek zobowiązań... Ja widziałem wspaniałe rozwiązanie na temat zakładania własnego biznesu, sami zobaczcie https://dreamwoodhouse.com/ :D i co o takim biznesie sądzicie? ja jestem zachwycony.
Byroś

Re: Podatki i praca za granicą

Post autor: Byroś »

Szukając konkretnej pomocy w zakresie wyboru dobrej firmy zajmujące się rozliczeniami podatków od pracy z zagranicy i jednocześnie liczycie na otrzymanie zwrotu to zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://holandia.org/ którzy będą Wam w stanie w tym zakresie skutecznie pomóc i doprowadzić sprawę do końca bez zbędnych problemów, w pełni wykorzystując aspekty działające na korzyść podatnika. Dobrze, że to właśnie na nich udało nam się trafić i Wam również polecam!
ODPOWIEDZ