Korzystacie ze szkoleń?

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Korzystacie ze szkoleń?

Post autor: Kasha »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Re: Korzystacie ze szkoleń?

Post autor: zuzanka »

Myślałam właśnie by nie rozszerzyc troche horyzontów i czy nie zrobic jakiegoś szkolenia. Zainteresowałam się tematem https://www.portalzp.pl/nowosci/zmiany- ... -9445.html . Wydaje się to bardzo ciekawy temat wymagający odpowiedniego przygotowania ;).
Awatar użytkownika
Polusia1
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:21

Re: Korzystacie ze szkoleń?

Post autor: Polusia1 »

Wybór szkoleń jest bardzo duży i z całą pewnością warto korzystać z tego narzędzia. Moje zainteresowanie wzbudzają przede wszystkim szkolenia realizowane przez internet, np. szkolenie PPOŻ online, które znalazłam w ofercie SEKO: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... lenia-ppoz
Zajęcia prowadzą kompetentni i doświadczeni instruktorzy, z odpowiednią wiedzą merytoryczną i praktyczną. Moim zdaniem to alternatywa, którą warto rozważyć w każdej firmie.
Awatar użytkownika
olo
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:33

Re: Korzystacie ze szkoleń?

Post autor: olo »

Ja właśnie zapisałem się do szkoły programowania https://codecool.pl/ Mało prawdopodobne żebym został zawodowym programistą, ale w czasach robotyzacji taka wiedza się przyda a na pewno nie zaszkodzi. ;)
Awatar użytkownika
Pure
Posty: 35
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:31

Re: Korzystacie ze szkoleń?

Post autor: Pure »

To właśnie zależy kto jak chce sie rozwijac. U nas dodatkowo od czasu do czasu organizowane są konferencje czy wlasnie nawet szkolenia wewnętrzne zeby caly czas podnosic kwalifikacje. Medicover mimo ze nie ma nie wiadomo jak dużych benefitów to jednak dba o rozwoj swoich pracownikow na roznych stanowiskach
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Korzystacie ze szkoleń?

Post autor: Kachna »

Pewnie, że tak, szkolenia moim zdaniem to fantastyczna sprawa i na pewno warto jest brać w nich udział. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która takie właśnie szkolenia organizuje. Jest ich tam do wyboru aż kilkadziesiąt, więc sądzę, że naprawdę warto :)
ODPOWIEDZ