Jakość w firmie

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Jeśli

Jakość w firmie

Post autor: Jeśli »

W jaki sposób zarządza się jakością produktów w Waszych firmach? Posiadacie certyfikat: http://www.adees.net/iso9001.php Macie specjalny dział zajmujący się tylko tym?
Hagertyć

Re: Jakość w firmie

Post autor: Hagertyć »

Można poprawić jakość swojej firmy z collcentrum? Na przykład możesz kliknąć na link https://voiptimecloud.com/pl/call-center i zdobądź świetne centrum telefoniczne w chmurze za niewielką kwotę. Jest to zarówno opłacalne, jak i wygodne!
ćagerty

Re: Jakość w firmie

Post autor: ćagerty »

Można poprawić jakość swojej firmy z collcentrum? Na przykład możesz kliknąć na link https://voiptimecloud.com/pl/call-center i zdobądź świetne centrum telefoniczne w chmurze za niewielką kwotę. Jest to zarówno opłacalne, jak i wygodne! Jest to więc bardzo przydatna strona dla Ciebie i Twojej firmy
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Jakość w firmie

Post autor: martita »

Jeśli chodzi o oprogramowanie call center to fajnym rozwiązaniem są voiceboty. Jest na rynku firma - o tu https://inteliwise.com/pl/produkty/voicebot/ , która ma w ofercie takie voiceboty w języku polskim, także z możliwością personalizacji. Te systemy call center mają szerokie zastosowanie - ankietowanie, miękka windykacja, umawianie wizyt . Do tego do rozpoczęcia rozmowy, odczytu RODO, czy autentykacji klienta. Takie rozwiązanie odciąża dział call center, usprawnia jego działanie, a także realnie obniża koszt obsługi klienta.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Jakość w firmie

Post autor: flisa »

Warto na każdym kroku dbać o jakość w firmie. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://fordata.pl/przechowywanie-danyc ... wo-plikow/ i poczytać na temat przechowywania danych w chmurze. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomoce i przede wszystkim pomogą zapewnić bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Jakość w firmie

Post autor: zarobiony »

Co by nie mówić to faktycznie sama jakość w naszej firmie jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że na pewno specjalistyczne systemy informatyczne również się przydają. Tym bardziej, że jak korzystam z oprogramowania od https://www.connecto.pl/business-intelligence/ to mogę być pewny, że raporty finansowe zawsze będę miał na bieżąco na mailu.
jocziś0404

Re: Jakość w firmie

Post autor: jocziś0404 »

Myślę, że warto też przede wszystkim rozmawiać o nowoczesnych systemach, oprogramowaniach w firmach oraz różnych programach. Dzięki temu każda firma będzie w stanie zadbać o odpowiednią jakość swoich usług. Wpływa to również na ułatwienie pracy wszystkich pracowników. Zerknijcie sobie tutaj , jeśli chcecie skorzystać z czegoś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Jakość w firmie

Post autor: Kachna »

Tak naprawdę większość firm dzisiaj przechowuje różne dane w chmurze. Jest to nie tylko bardzo wygodne rozwiązanie, ale staje się też coraz bezpieczniejsze, dlatego też coraz więcej przedsiębiorców tak chętnie się na to decyduje ;) Tak więc jeśli jeszcze nie wprowadziliście w Waszych firmach takich innowacji, warto o tym pomyśleć ;)
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Jakość w firmie

Post autor: adelo23 »

Zastanawiam się przeglądając różne oferty takie jak https://www.vebo.pl/camtasia jakie oprogramowanie warto jest mieć w firmie? Myślę, że Camtasia akurat jest przydatna bo czasem trzeba nagrać pulpit i coś tam pokazać innym pracownikom, ale oprócz tego programu jakie inne jeszcze polecacie? Co Wam się najbardziej przydaje?
Józek22

Re: Jakość w firmie

Post autor: Józek22 »

Jeśli stawiasz na jakość w firmie to pamiętaj żeby zadbać o bezpieczeństwo danych i dlatego skorzystaj z oferty firmy https://www.isecure.pl/ Nie tylko przeprowadzi szkolenia z zakresu RODO ale także wykona audyt w firmie który wskaże wrażliwe miejsca do zabezpieczeń. Dzięki nim będziesz spał spokojnie i możesz być pewny o bezpieczeństwo danych.
Łukasz

Re: Jakość w firmie

Post autor: Łukasz »

Każda firma powinna zadbać o dane wrażliwe. Szczególnie podczas wymiany sprzętu. Lepiej zadbać o prawidłowe usunięcie danych wrażliwych niż dopuścić do ich wycieku, upublicznienia. Polecam Wam https://selkea.pl , oferują między innymi fizyczne niszczenie danych wrażliwych, poprzez demagnetyzację. Zapewnia to w 100% usunięcie danych.
Mali_noważ

Re: Jakość w firmie

Post autor: Mali_noważ »

Czy ktoś będzie w stanie mi poradzić w kwestii tego oprogramowania do projektowania? https://www.ccontrols.net/pl/wsparcie/p ... igner.html, czy jest ono dobre i warte swoje ceny? Czy opłaca się je mieć w biurze projektowym? Jestem naprawdę zielona w tej dziedzinie, wcześniej zajmował się tym mój wspólnik, jednak obecnie jest za granicą na urlopie, a ja muszę szybko podjąć decyzję. Z góry dzięki za odpowiedzi :).
ODPOWIEDZ