jak organizujecie urodziny

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

jak organizujecie urodziny

Post autor: Bizneswoman »

Jakie organizujecie urodziny dla swoich dzieci? Moja córka w tym roku chce zaprosić koleżanki i zastanawiam się co zrealizować. Kilka pomysłow wpadło mi z https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , ale nie wiem na co konkretnie postawić i co może zainteresować 8 letnie dziewczynki.
Awatar użytkownika
Kobalaa
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:23

Re: jak organizujecie urodziny

Post autor: Kobalaa »

No właśnie z tymi dziecięcymi urodzinami to zawsze jest problem bo teraz rodzice prześcigają się w pomysłach. Ja ostatnio zdecydowałam się na wynajęcie firmy MoonTime https://moontime.pl/oferta/eventy-dla-dzieci/ , która zajmuje się przygotowywaniem takich eventów bo kompletnie nie miałąm wizji urodzin syna. Ekipa z Moontime to profesjonaliści - przygotowali takie przyjęcie ze dzieciaki prawie padły z wrażenia. Zresztą ja też :)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: jak organizujecie urodziny

Post autor: Kachna »

Ja zawsze staram się na tą okazję załatwić jakieś wyjątkowe ozdoby Urodzin na przykład nie mogę sobie wyobrazić bez kolorowych, unoszących się w górę balonów ;) Inspiracji na takie dekoracje szukam zazwyczaj w sieci, na przykład na stronie https://nova-art.pl można znaleźć sporo ciekawych pomysłów ;)
ODPOWIEDZ