Inwestowanie

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Domino
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:55

Inwestowanie

Post autor: Domino »

Co według was jest pewną inwestycją? Bo ja mam trochę gotówki i słyszałam że warto zainwestować w nieruchomości. Z racji tego, ze sama na ten temat nie mam zbyt dużo pojęcia to chce iść na takie warsztaty https://wiwn.pl/ , by dowiedzieć sie czegoś więcej.
Awatar użytkownika
Tsumii
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 11:10

Re: Inwestowanie

Post autor: Tsumii »

Inwestycja to bardzo skomplikowany temat. Wiem bo sam z tym zaczynałem. Ale mi się udało dzięki tej stronie. Mają tam sprawdzone porady na temat gospodarki.
Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Inwestowanie

Post autor: Pracuś »

Inwestowanie nie musi być trudne o ile ma sie odpowiednią wiedze na ten temat.Na niczym tak nie zarobimy jak na porzadnych inwestycjach. Jednak powinnismy uprzednio przygotowac sie do tego. Z checia mogę polecić Piotra Bralczyka http://zarabiajmy.pl/ w tej kwestii , gdyż jest to doswiadczony doradca finansowy ktory nie od dziś związany jest z rynkiem finansowym - zna go od podstaw, takze z nim inwestycje faktycznie przynoszą pewny sukces
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Inwestowanie

Post autor: gmoerk5 »

A jak się ma kurs franka ? Nie znam się na tym zbytnio dlatego pytam Was o opinię. Ale musicie przyznać, że ta strona jest całkiem niezła jeżeli chodzi o notowania.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2019, 6:13

Re: Inwestowanie

Post autor: Kordik »

Jeśli mamy dużą firmę, to warto zainwestować w panele fotowoltaiczne. Zyskamy dzięki temu sporo $ i będziemy mogli zainwestować w zakup kolejnej inwestycji. Firma Suncrew - zajmuje się fotowoltaika dla firm ich montażem, oraz doradztwem w wyborze odpowiednich paneli. Polecam sie z nimi skontaktować.

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
reggy
Posty: 66
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:07

Re: Inwestowanie

Post autor: reggy »

Proponuję skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów firmy https://optimalpartners.pl/ . Mogą zaoferować Ci m.in. projekty partnerskie, urynkowienie projektu. Oferują, konsultują. Jedna z lepszych firm z tej dziedziny.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 35
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:46

Re: Inwestowanie

Post autor: Kalanss »

Dopiero raczkuje w temacie inwestowania pieniędzy i jak na razie ograniczam się tylko do lokat inwestycyjnych, ale chcę to zmienić i zacząć inwestować w sposób, który da mi więcej zysków. Jednak muszę się wiele nauczyć zanim do tego dojdzie. Ograniczam się do wiedzy z Internetu czytając przeróżne artykuły. Np. dzisiaj trafiłam na artykuł o inwestowaniu małych kwot, który dostępny jest tutaj http://oszczedzpieniadze.pl/blog/inwest ... lych-kwot/ . Polecam, bo autor w bardzo fajny sposób przekazuje swoją wiedzę.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 207
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Inwestowanie

Post autor: fiola »

Myślę, że prowadząc firmę jeśli zainwestujemy w fotowoltaikę to będzie naprawdę dobre rozwiązanie. Zobaczcie na http://3sgroup.pl/oferta/fotowoltaika-dla-firm/ sami. W każdej firmie zużycie prądu miesięcznie jest spore bądź duże. Jeśli udałoby się tą kwotę w każdym miesiącu zaoszczędzić to byłoby to opłacalne prawda? a taką możliwość daje montaż paneli fotowoltaicznych właśnie. Koszty inwestycji mogą się naprawdę szybko zwrócić. A jeśli panele weźmiemy nad całą powierzchnią firmy to prawdopodobnie uda się także na prądzie zarobić sprzedając jego wyprodukowane nadwyżki dostawcy prądu. To w firmach dość powszechne rozwiązanie. Firma 3S Group jako wykonawca godny uwagi, ich panele są wysokiej jakości a szczególnie przekonuje fakt, że na 25 lat udzielają na nie gwarancji.
Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Inwestowanie

Post autor: kaczorgigant »

Co by nie mówić obecnie inwestuje się także w nowe technologie. Jedną z coraz powszechniej wykorzystywanych jest druk 3D. Takie drukowanie trójwymiarowe to stworzenie fizycznego elementu lub całego przedmiotu na podstawie modelu komputerowego. Tutaj https://cms-system.com.pl/technologia/u ... -praktyce/ znajdziesz wiele istotnych informacji na ten temat. Taki druk ma zastosowanie w wielu rozmaitych gałęziach przemysłu.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Inwestowanie

Post autor: flisa »

Różne są sposoby na inwestowanie i przede wszystkim zarabianie. Na pewno nie warto wierzyć w to, że w kilka miesięcy zbije się fortunę. Jest to nierealne. Tutaj http://tokenlab.co/pl/portfolio-pl/ sobie zerknijcie. Jest tam ciekawa propozycja na pomnażanie swojego majątku. Myślę, że warto decydować się na nowoczesne rozwiązania, bo w ten sposób można osiągnąć swój cel.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 47
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:52

Re: Inwestowanie

Post autor: foxi »

Każdy z nas chce dobrze i godnie zarabiać , jednak ile byśmy nie zarabiali zawsze nam będzie mało i... staramy się gdzieś dorabiać - to normalne.Jeśli zdecydujecie się na inwestowanie na giełdzie musicie zdać sobie sprawę ,że wiąże się to z ryzykiem, które trzeba wkalkulować w nasze działania inwestycyjne.Na początki nie warto inwestować w agresywne fundusze a lepiej rozejrzeć się za funduszami dającymi może mniejszy zarobek ale z mniejszym ryzykiem. Notowania funduszy stabilnego wzrostu można śledzić na https://viennalife.pl/strefa-inwestowan ... zrostu-pm2 .Dopiero po okresie obserwacji i zdobywania doświadczeń można inwestować, ale to fajne zajęcie. pzdr
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie

Post autor: Katerina25 »

Domino pisze: ↑31 lip 2019, 16:22 Co według was jest pewną inwestycją? Bo ja mam trochę gotówki i słyszałam że warto zainwestować w nieruchomości. Z racji tego, ze sama na ten temat nie mam zbyt dużo pojęcia to chce iść na takie warsztaty https://wiwn.pl/ , by dowiedzieć sie czegoś więcej.
Inwestycja w nieruchomości to bardzo dobre posunięcie. Polecam zapoznać się z artykułami na stronie https://inwestujwnieruchomosci.pl/jak-z ... uchomosci/ . To obszerna baza wiedzy, a tak naprawdę wystarczy tylko podstawowa wiedza, by zacząć inwestować. Niemniej warto poznać temat i zgłębiać jego tajniki.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Re: Inwestowanie

Post autor: Tomasz798 »

Trzeba szczerze przyznać, że są w tym temacie pieniądze, ale aby móc je wyciągnąć, musicie dobrze się do tego przygotować. Właśnie dlatego warto zajrzeć w takie miejsca jak https://wiwn.pl/ bo tam będziecie w stanie zdobyć najbardziej rzetelną wiedzę na ten temat. Myślę, że to może dać Wam sporą przewagę na rynku, sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
biznesowy
Posty: 59
Rejestracja: 13 wrz 2019, 14:30

Re: Inwestowanie

Post autor: biznesowy »

Ja też coraz więcej dobrego słyszę na temat fotowoltaiki. W końcu nie ma to jak alternatywne źródła energii :) może ktoś ma już jakieś doświadczenie w tym temacie i powie mi co bardziej się opłaca: kolektory słoneczne czy fotowoltaika?
Awatar użytkownika
Kochampracować
Posty: 106
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:32

Re: Inwestowanie

Post autor: Kochampracować »

Inwestowanie jest ważne, jednak trzeba wiedzieć w co inwestować pieniądze tak by było to opłacalne. Czytałam, ze tutaj https://pl.freedom24.com/ można kupić opłacalne akcje na ktorych da się zarobic.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Inwestowanie

Post autor: AbiUbu »

Ja natomiast zacząłem się zastanawiać, czy by nie spróbować sił jako prokurent. Początkowo miałem spore obawy, ponieważ, podobno od 2016 roku prokurent odpowiedzialność ponosi majątkową za krach finansowy swojej firmy. Jak się jednak dowiedziałem to tylko nadinterpretacja przepisów, a ta forma inwestowania dalej jest bezpieczna pod tym względem.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie

Post autor: Katerina25 »

Inwestowanie w nieruchomości może być doskonałą formą lokowania i pomnażania kapitału. Pamiętać tylko trzeba, że warto poznać kilka podstawowych informacji. Polecam zapoznać się z artykułami na stronie https://inwestujwnieruchomosci.pl/umowa ... cic-uwage/ . Unikniemy przykrych sytuacji i zaskoczenia.
Awatar użytkownika
staszek
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:13

Re: Inwestowanie

Post autor: staszek »

W dzisiejszych czasach według mnie najbardziej się opłaca inwestowanie w nieruchomości
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Inwestowanie

Post autor: tuczynka »

Posiadając swoją firmę warto inwestować w jej rozwój. Jednym z narzędzi, które warto sobie przemyśleć bez wątpienia będzie oprogramowanie. To dobrze dopasowane zarówno do branży, jak i potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa pozytywnie wpłynie na jego funkcjonowanie. Z takich rozwiązań korzysta się obecnie już chyba we wszystkich branżach. Spotkać można się z nim nawet w gabinetach lekarskich, gdzie odpowiedni program do gabinetu medchart daje sporo możliwości usprawnienia codziennej pracy. Umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty to tylko nieliczne z zalet, jakie posiada takie oprogramowanie.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Inwestowanie

Post autor: falkowska »

Może to nie jest najlepszy moment na inwestowanie, chyba wszyscy zauważyli już spowolnienie gospodarcze i zastój na giełdzie. Nawet rząd podjął uchwałę przyjmującą Strategię Rozwoju Rynku Kapitałowego http://www.qbusiness.pl/index.php?mact= ... eturnid=51 którą współtworzył zresztą Igor Chalupec kilkanaście lat temu
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Inwestowanie

Post autor: orton50 »

Inwestycja w mieszkania to na pewno biznes, który wcześniej czy później zwrócić się z korzyścią. Dlatego też dobrze jest dobrać lokum, które spełni oczekiwania potencjalnych klientów. Wybierz zatem propozycje od http://warynski.pl/ które stawiają na nowoczesność i dopasowanie do rynku. :)
Awatar użytkownika
rampa
Posty: 16
Rejestracja: 18 wrz 2019, 16:17

Re: Inwestowanie

Post autor: rampa »

Obecnie mamy trudne czasy i bardzo niepewne,trudno jest jednoznacznie powiedzieć czy przewidzieć w co najlepiej inwestować by osiągnąć zysk.Wielu ludzi decyduje się na inwestycje online.
Jest to bardzo wygodny sposób na pomnażanie kapitału.Możesz nie wychodząc z domu bezpiecznie zarządzać inwestycjami.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Inwestowanie

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem najbardziej opłaca się inwestować we własny rozwój. Na pewno warto w dzisiejszych czasach znać języki obce - to się przydaje. Szkoła Językowa ProfiLingua, której oferta dostępna jest na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, organizuje jak widać profesjonalne kursy angielskiego dla dorosłych (i nie tylko). Myślę, że zapisanie się na taki kurs to naprawdę dobra inwestycja w siebie ;)
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 163
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Inwestowanie

Post autor: tadzionorek »

Jeżeli interesuje was temat inwestowania, to zachęcam was wszystkich do zajrzenia na stronę : https://wiwn.pl/ Tam możecie posiąść praktyczną i przydatną wiedzę własnie w tym temacie. Jestem ciekawa co o niej sądzicie. Czekam na wasze opinie :)
Awatar użytkownika
Postzunia
Posty: 29
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:54

Re: Inwestowanie

Post autor: Postzunia »

Co do inwestowania to warto zwrócić uwagę na to jakie notowanie giełda posiada na dzień dzisiejszy, wiele akcji idzie w dół ze względu na wirusa i pandemie jaką wywołał, jest to niesamowita okazja na niezły zarobek, jeżeli masz czym to inwestuj, po pandemii wszystko wróci na swoje tory i mozesz nieźle zarobić.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: Inwestowanie

Post autor: duduk »

Myślę, że inwestowanie w siebie jest bardzo ważne i myślę, że takie szkolenia jak te http://specjalista.edu.pl/ warto wykonać. Teraz w czasie epidemii każde zajęcia są w małych grupach.
Awatar użytkownika
nixon
Posty: 19
Rejestracja: 24 mar 2020, 13:13
Kontakt:

Re: Inwestowanie

Post autor: nixon »

Są też sytuacje, że nie zawsze trzeba inwestować. Jeśli posiadacie firmę, to z pewnością musicie wystawiać dokumenty sprzedażowe z programem do faktur, a nie wszystkie są płatne jak się dobrze poszuka.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Inwestowanie

Post autor: mczay »

Według mnie najlepiej jest inwestować w nieruchomości. Aby wiedzieć na co dokładnie się zdecydować, warto przeczytać artykuł dostępny na stronie: https://www.eurostyl.com.pl/blog/mieszk ... u-wtornego . Podobnych znajdziesz tutaj znacznie więcej, więc na pewno inwestycja szybko się zwróci.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Inwestowanie

Post autor: orton50 »

Inwestowanie w mieszkanie to jeden z tych wyborów, które jest niezwykle znaczący i przełomowy. Warto jednak wiedzieć na co konkretnie postawić i w jakie rzeczy zainwestować na sam początek aby być przygotowanym na różne ewentualności. Zajrzyj więc na stronę https://www.ogrodywlochy.pl/ gdzie znajdziesz najnowsze i najbardziej nowoczesne mieszkania. To miejsce idealne do wynajęcia lub jako dalsza inwestycja.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie

Post autor: Katerina25 »

Jeśli chcesz zacząć inwestować, to powinieneś na pewno pomyśleć nad dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu zabezpieczysz poufne dokumenty, które nieraz będziesz udostępniał swoim doradcom czy partnerom biznesowym. Świetnym systemem informatycznym, który pozwoli Ci zabezpieczyć udostępniane dokumenty, na pewno jest virtual data room od https://fordata.pl/.
Awatar użytkownika
adam323
Posty: 18
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:56

Re: Inwestowanie

Post autor: adam323 »

Puki co to inwestuje w dzieci. Syn bardzo chciał na programowanie wiec zapisałem go tu https://mindcloud.pl/ . Chodzi tez na angielski. Mam nadzieję, że to pomoże mu w przyszłości.

divina shop
lipaś

Re: Inwestowanie

Post autor: lipaś »

Opcji na inwestowanie jest mnóstwo :) Moim zdaniem nieruchomości to zawsze dobry kierunek, można je kupić a potem albo odsprzedaż z zyskiem albo wynając. Ciekawe lokale do wynajęcia w Katowicach znajdziecie w Metropolis https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/. Indywidualne podejście do klienta, umiarkowane ceny, dogodne lokalizacje obiektów.
kąśq

Re: Inwestowanie

Post autor: kąśq »

My inwestujemy w najnowsze technologie, a w szczególności w aplikacje i gry VR. Jest na to jednak jakaś nisza na rynku, więc dobrze nam się wiedzie. Nieraz współpracowaliśmy z firmą LAB6 https://www.lab6.biz/oferta/gry-vr, oni potrafią nasze pomysły i koncepcje wcielić w życie. Zajmują się projektowaniem i tworzeniem gier i aplikacji VR. Są profesjonalistami, znają się na tym, co robią, są w pełni rzetelni, no i mają atrakcyjne ceny, polecam, są niezawodni.
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Re: Inwestowanie

Post autor: lilia88 »

ja zaś siedze w XTb i jestem bardzo zadowolona z przebiegu sprawy. mam wpłacone swoje środki. Po to jest demo, są narzędzia,
opiekun i xstation, żeby zapewnione były odpowiednie warunki do działania.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Inwestowanie

Post autor: garettka »

Jeden z pomysłów: to system XTB, ma sporo możliwości jeżeli chodzi o inwestowanie i do tego można wypróbować na start demo. Wydaje mis ie to spoko opcją.
remiń

Re: Inwestowanie

Post autor: remiń »

My już od ponad roku inwestujemy. Nasze początki były marne, ale to dlatego, że robiliśmy to samodzielnie, co mówiąc szczerze, nie było najlepszym pomysłem. W końcu zwróciliśmy się o pomoc do butiku inwestycyjnego BJ Optima z Warszawy, która świadczy usługi doradztwa finansowego. Na początku wykonali analizę naszego portfela inwestycyjnego https://www.bjoptima.pl/analiza-portfela, która polegała przede wszystkim na klasyfikacji aktywów, sprawdzeniu ich statusu prawnego, ocenie wypłacalności, czy ocenie możliwości zamian. To wszystko dało podstawy do przeprowadzenia restrukturyzacji naszego portfela inwestycyjnego. Tę firmę zdecydowanie polecam, mają kompleksową ofertę, szeroką gamę usług i są skuteczni, opłaca się im zaufać.
ODPOWIEDZ