Bezpieczeństwo w pracy

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Angelina_72
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2021, 1:16

Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: Angelina_72 »

Cześć wszystkim. Na pewno zgodzicie się, że bezpieczeństwo każdego pracownika jest tak samo ważne. Nie powinno się więc oszczędzać na akcesoriach ochronnych takich jak rękawice robocze czy okulary ochronne. Jak myślicie, gdzie powinno się kupować takie produkty? Dla mnie nie ma różnicy, czy będzie to sklep online, czy stacjonarny, dopóki jakość akcesoriów będzie odpowiednia.

znany lekarz psycholog
uliś

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: uliś »

Na pewno warto zainwestować w dobrej jakości obuwie robocze. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to warto sobie zerknąć tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k11,buty-robocze.html , poczytać o każdym modelu i wybrać najlepsze rozwiązanie. Trzeba zawsze stawiać na jakość, aby takie obuwie służyło nam przez lata.
Bronisław

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: Bronisław »

Dobrym sposobem na poprawę bezpieczeństwa w firmie będzie zainstalowanie kontroli dostępu. Dzięki takiej instalacji można zabezpieczyć newralgiczne miejsca w budynkiem przed dostępem osób niepowołanych. Więcej informacji na temat takiego systemu przeczytacie na stronie wykonawcy https://kraksatmedia.com.pl/kontrola-dostepu/.
erykuś565

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: erykuś565 »

Angelina_72 pisze: ↑03 sie 2021, 13:22 Cześć wszystkim. Na pewno zgodzicie się, że bezpieczeństwo każdego pracownika jest tak samo ważne. Nie powinno się więc oszczędzać na akcesoriach ochronnych takich jak rękawice robocze czy [...] . Jak myślicie, gdzie powinno się kupować takie produkty? Dla mnie nie ma różnicy, czy będzie to sklep online, czy stacjonarny, dopóki jakość akcesoriów będzie odpowiednia.
Dlatego są kursy BHP

___
http://sequinshoes.pl/
Awatar użytkownika
leonardolaskowska
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:53

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: leonardolaskowska »

W mojej pracy istnieje bardzo duży nacisk na BHP. Widziałam, że mój szef często sugeruje się zakupem tej odzieży na http://maps.google.ms/url?q=https://otherlife.pl/. Każdy jest zadowolony z tych ciuchów, więc myślę, że warto czerpać porady od tej grupy specjalistów.
oliś9494

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: oliś9494 »

Wszyscy, którzy prowadzą własny biznes przede wszystkim muszą pamiętać o czymś takim, jak cyberbezpieczeństwo książka Na komputerach i kontach firmowych trzyma się bardzo ważne dane, które mogłyby trafić w niepowołane ręce. Zawsze trzeba się dokładnie zabezpieczać antywirusami i innymi możliwościami, jeśli chodzi o ochronę danych w sieci.

olej arganowy kosmetyczny właściwości
Róż

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: Róż »

Powiem wam, że jeśli chodzi o temat BHP, to ja ostatnio zainteresowałam się tym, jak wygląda serwisowanie odzieży roboczej. Okazało się, że mój znajomy kiedyś korzystał z usług firmy renthoff.pl która właśnie zajmuje się tym tematem. Skontaktowałam się z nimi i postanowiłam również skorzystać z ich bogatej oferty.
Polaż

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: Polaż »

Po takich warunkach własnie można poznać dobrego pracodawcę. Bo jeśli nie potrafi on zapewnić absolutnego minimum swoim ludziom to sorry, ale coś tu nie gra. Dla mnie pracodawca musi zadbac o swój zespół. Za to cenie imex logistics. U nas jednak szefostwo jako priorytet stawia ludzi i ich warunki pracownicze
delicja

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: delicja »

Prawda jest taka, że należy przede wszystkim dobrze wyposażyć pracowników. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k167,drogi-oddechowe.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Między innymi jst tam dostępna maska przeciwgazowa.
Żaneta

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: Żaneta »

Bezpieczeństwo w pracy jest bardzo ważne i musimy sobie zdawać sprawę z wytycznych jakie musimy spełnić. W tym pomogą nam różne tablicę informacyjne które możemy bez problemu zamówić w firmie http://pirat.waw.pl/produkty/instrukcje ... bhp-i-ppoz . Ja regularnie się u nich zaopatruję i jestem bardzo zadowolona z cen i z ciekawego asortymentu.
jij

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: jij »

Oczywiście, że tak. Dlatego też przeprowadzane są szkolenia bhp i przeciwpożarowe, by wiedzieć, jak zachować to bezpieczeństwo w pracy. Szkolenia tego typu przeprowadza u nas firma odpowiedzialna także za bezpieczeństwo przeciwpożarowe naszego budynku, czyli Pirotoks https://pirotoks.com.pl/zapobieganie-awariom/ w Katowicach. Oni są zawsze dobrze przygotowani, mają wiedzę i podpierają ją swoim doświadczeniem. Usługi mają w atrakcyjnych cenach, opłaca się z nich skorzystać. Polecam ich serdecznie.
anry

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: anry »

Oznakowanie jest istotnym elementem zapewniania bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy, budynku użyteczności publicznej lub na budowie. Jeśli szukasz dobrego sklepu, gdzie możesz kupić oznakowania - polecam sklep Techem. Ich oferta obejmuje tablice bhp oraz inne rodzaje oznakowań, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
luszek

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: luszek »

Zanim wybierzesz magazyn, musisz wziąć pod uwagę konieczność zakupu takiego zabezpieczenia jak słupki ochronne przemysłowe. Szukaj tanich rozwiązań bez nadmiernych kosztów. Jako partnera polecam sklep MARTEX - oferują dobre jakościowo produkty w przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 178
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: tadzionorek »

Jeśli szukasz niezawodnego laboratorium do testowania różnych produktów, ta firma: https://predom.com.pl realizuje tego typu usługi. Muszę przyznać, że z opisu wynika, iż posiadają spore doświadczenie w branży i przede wszystkim posiadają odpowiednie narzędzia.
Albert

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: Albert »

Bezpieczeństwo w pracy to podstawa, zwłaszcza w miejscach, które narażone są na różnego rodzaju zagrożenia. W przemyśle budowlanym, produkcyjnym, magazynowym czy w sektorze usługowym, gdzie istnieje ryzyko upadku ciężkich przedmiotów, poślizgnięcia się czy kontaktu z niebezpiecznymi substancjami, odpowiednie środki ochrony osobistej są niezbędne. Należy do nich nie tylko odzież ale i obuwie robocze. Produkty takie jak buty robocze Lemaitre https://bogarobhp.pl/producenci/lemaitre zapewniają bezpieczeństwo w pracy oraz komfort noszenia. Dzięki takim produktom praca staje się mniej uciążliwa, a stopy mogą pozostać w dobrej kondycji przez cały dzień.
nat112

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: nat112 »

Bezpieczeństwo w pracy to kluczowa kwestia. Dlatego tak ważne jest posiadanie sprawdzonych i solidnych artykułów BHP. Ja korzystam od dłuższego czasu tylko od Elmar BHP. To profesjonalna firma, której artykuły nam służą!
ODPOWIEDZ