Funkymedia opinie

Specjaliści, kampanie, strategie. Jak zacząć? Z pomocy jakich firm korzystać?
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2019, 20:37

Funkymedia opinie

Post autor: krzysztof »

Polecam współpracę z firmą Funkymedia, jeśli poszukujesz dobrej obsługi Klienta i efektów w pozycjonowaniu to zdecydowanie polecam.
Mają oni dobrą opinię.
Awatar użytkownika
Mirosław
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:44

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Mirosław »

Również polecam współpracę z funkymedia, bardzo dobry kontakt z opiekunką strony.
Efekty jak na początek współpracy i skromny budżet zadowalające, mam małą umowę na pozycjonowanie.

o pcp
Awatar użytkownika
Piotr S.
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2019, 10:48

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Piotr S. »

Stronę mam od nie dawna. Jednak wyniki systematycznie są co raz lepsze. Więcej fraz w top 3 top 10 i top 50. Fajny kontakt i to na czym mi zależało czyli: ZAANGAŻOWANIE I PEŁNA ANALITYKA. Firmę mogę polecić również dla tego że działania można dostosować do swojego portfela.
Awatar użytkownika
Karinos
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:09

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Karinos »

Czytałam bardzo dobre opinie o Funkymedia więc postanowiłam sama sprawdzić. I nie zawiodłam się - świetne opinie w pełni zasłużone. Jeśli chodzi o kampanie Adwords to prawdziwi specjaliści. Solidnie, rzetelnie i z wysoką konwersją. Polecam.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:04

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Adrian »

Jestem bardzo zadowolony z oferty jaka dla mnie przygotowała firma Funky media. Po pierwsze zoptymalizowali stronę www, ogólnie wcześniej korzystałem ze strony, która była przygotowana przez znajomego i nie wiedziałem, że odpowiednie jej przygotowanie ma znaczenie Aktualnie strona śmiga dobrze zarówno na komputerze, jak również na smartfonach.
Jeśli chodzi o efekty pozycjonowania to rzecz jasna nie pojawiły się od razu, musiałem trochę poczekać. Jednak najważniejsze jest to, że efekty były i strona sukcesywnie się wspinała na górę ( aktualnie na większości ważnych fraz jest na pierwszej stronie). Wcześniej korzystałem z usług innej firmy ale przy podobnych kosztach usług rezultaty były jednak gorsze.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Funkymedia opinie

Post autor: martita »

Moja opinia o Funkymedia? POZYTYWNA. Świetna agencja. Widać, że to co robią to nie tylko ich praca, ale i pasja. W pozycjonowaniu niezastąpieni. W Adwordsach też. Także moja opinia nie może być inna. Polecam - współpracowałam z różnymi agencjami, ta zdecydowanie wyróżnia się na plus.
Awatar użytkownika
Kordel
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:39

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Kordel »

Potrzebowałem pomocy w sprawach pozycjonowania i nie wiedziałem w sumie do kogo się zgłosić. Do niedawna usługę tę prowadziła firma, ktora mi stworzyla stronę internetową. Jednak strona pojawiała się w wynikach wyszukiwania, ale bardzo daleko, tak że praktycznie nikt sam z siebie na strone nie wchodził ( no chyba, że samodzielni sobie wyszukał firmę w sieci). Z usług funky media jestem o wiele bardziej zadowolony. Przedstawili konkretne rozwiązania, rzucili również kilka pomysłów. Niekoniecznie związanych z samym pozycjonowaniem, ale zdecydowanie poprawiających funkcjonowanie mojej strony.
Polecam!
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:19

Re: Funkymedia opinie

Post autor: fiona45 »

Bardzo dobra firma pozycjonująca. Opinie mogą wystawić w samych zaletach. Sprawdzi się na pewno pod wieloma względami w współpracy. Strona w naturalny sposób potrafi być wyżej w wyszukiwarce, potrafią doradzić i nie naciągają nie potrzebnie na koszty. Optymilizacja na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
xxb4
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:09

Re: Funkymedia opinie

Post autor: xxb4 »

Polecam bo wszystko realizowane zgodnie z wytycznymi i jak na razie firma spełnia wszystkie oczekiwania jakie w nich miałem. Miła obsługa oraz duża wiedza. Wcześniej korzystałem z usług prowadzenia strony razem z pozycjonowaniem. Pakiet byl tani ale co z tego jak placiłem pieniądze, ale nie miałem zadnych rezultatów działania. Tutaj płacę za pozycjonowanie większą kasę ale przynajmniej rozpoznawalność firmy stała się o wiele większa. I widzę w tym wymierne efekty.
Ocena na 5.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Funkymedia opinie

Post autor: lara »

Ja też polecam. Myślałam, że niektóre opinie są przesadzone, ale nic bardziej mylnego. Potwierdzam pozytywne opinie - sama testowałam usługi firmy i wszystko działa bez zastrzeżeń. Rzetelnie, solidnie i zgodnie z ustalonym planem. Pobój internetu z taką agencja to pestka ;)
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 73
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:30

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Wiolka »

Funkymedia - opinia może być tylko dobra. U nich nie ma, że się nie da. Nigdy nie musiałam wchodzić w szczegóły ich pracy - oni pozycjonują, oni zajmują się Adwordsami. Wszystko działa jak należy więc nie ma co się wtrącać. Wcześniej też szukałam opinii o nich i raczej na nic negatywnego nie trafiłam. Także jeśli rozważasz współpracę to myślę, że będzie to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Bartosz »

Widać, że firmie zależy i nie odkładają pracy na półeczkę z napisem na później ( bo już zapłacone). Również mogę agencję polecić bo pracują w niej ambitne osoby, z ciekawymi pomysłami. Współpracuję z nimi przy optymalizacji mojej strony jak również firma realizuje działania online. Po dłuższej współpracy mogę z pełnym przekonaniem napisać, że ich praca spełnia moje oczekiwania.
Po pierwsze poprawili stronę, wygląda o wiele lepiej jak przegląda się ja na telefonie.
Po drugie zaktualizowali na niej treści.
Po trzecie na większość branżowych zapytań jestem obecnie na pierwszej stronie.
Awatar użytkownika
filipinka888
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:26

Re: Funkymedia opinie

Post autor: filipinka888 »

Bardzo fajna firma z tej Funkymedia. Mogę wystawić jak najbardziej pozytywną opinię na ich temat, bo praca z nimi to sama przyjemność. Sprawnie wszystko odbywa się, działają ich działania pozytywie na stronę i wykonują wszystko sumiennie.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Altika »

Generalnie z tego co widzę to można znaleźć bardzo pozytywne opinie. Sama też słyszałam od znajomych sporo pozytywnych słów o Funkymedia. Myślę, więc że jak najbardziej warto spróbować poszukać pomocy jeżeli chodzi o marketing internetowy, który niewątpliwie jest podstawową rzeczą jeżeli chodzi o reklamę firmy
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 25
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:12

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Sebastian »

Z usług firmy korzystam w zakresie kampanii Adwords jak i pozycjonowania strony mojego sklepu online. Zespól w firmie jest zaangażowany. I widać, że się starają i coś robią. Słuchają klienta oraz udzielają rzetelnych odpowiedzi. Nie obiecują nie wiadomo jakich sukcesów ale są w stanie powiedzieć na ile da się osiągnąć w danej dziedzinie rezultaty.
Wcześniej pozycjonowanie prowadził mi kolega, wydawało mi się że skoro kolega to będzie się starał. Coś tam zrobil przy stronie www, ale wydaje mi sie, ze na tym działania się zakończyły. Brał pieniądze, ale strona nie pojawiała sie w wynikach wyszukiwania na wybrane przeze mnie frazy. Tłumaczył to bardzo duża konkurencją i przez jakiś czas się wierzyłem. Ludzie od Funkymedia pokazali mi jednak, że wypozycjonowanie strony jest możliwe. Trzeba się jednak postarać.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 67
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Paulinka5 »

Mi również polecano firmy Funkymedia. Słyszałam, że jest to bardzo solidna firma i można liczyć tam na uczciwe podejście do kwestii marketingu waszych firm. Jak widać wielu z was ma także pozytywne opinie na ich temat więc myślę że warto spróbować, napisać, zapoznać się dokładnie z całą ofertą i może powierzyć im kwestie reklamy firmy
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 38
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:31

Re: Funkymedia opinie

Post autor: lila87 »

Opinia moja na temat firmy Funkymedia jest pozytywna. Potrafią wykonać dobrą pracę pod wieloma względami. Znają się na tym doskonale co robią. Efekty ich pracy były zadawalające. Dobranie prac nad moją stroną i jej wypozycjonowanie w funduszach jakie ukazałam. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 75
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:20

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Anita »

Kompleksowo pomagają w e-marketingu :) Mają bardzo szeroką ofertę usług marketingowych w internecie, na pewno pomogą wam z wypromowaniem waszej strony internetowej w sieci. Z tego co słyszałam to maja bardzo dobre opinie w internecie, nawet co więcej artykuł z ich bloga https://funkymedia.pl/jak-tworzyc-title ... ption.html bardzo mi pomógł w optymalizacji strony internetowej
Awatar użytkownika
anatola
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2019, 13:09

Re: Funkymedia opinie

Post autor: anatola »

Dla mnie ta firma jest fajna i praktyczna. Opinia jak najbardziej pozytywna. Praca szybko zakończona z efektem znakomitym. Osobiście bym takie rezultatu nie osiągnęła. Czasem lepiej zainwestować w firmę taką dobrą niż męczyć się samemu i do tego jeszcze źle wykonać.

life 18
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:44

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Rozalka »

Moja opinia - wielki pozytyw. rzetelni, kompetentni, z dużym know how. Pozycjonowanie to nie jest prosty temat, a oni wiedzą co robią. Do tego odpowiednie podejście do klienta, a to też ważne w dzisiejszych czasach. Moja opinia o Funkymedia jest jak najbardziej pozytywne i polecam.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 52
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:11

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Malinka »

Polecam. Rozumiem wszystkie pozytywne opinie. Ja też byłam zaskoczona jakością usług. Pozycjonowanie nie jest prostą sprawą, a w Funkymedia dają radę. Dzięki nowoczesnym metodom pozycjonują stosunkowo szybko, skutecznie, a osiągnięte pozycje są trwałe.
Awatar użytkownika
Kajka
Posty: 16
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:56

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Kajka »

Tak, tak i jeszcze raz tak. Po prostu moja opinia nie może być inny. Zespół ludzi, którzy nie tylko znają się na swojej robocie, ale są też prawdziwymi pasjonatami. Strategia promocji przez nich opracowana i zrealizowana - na szósteczkę. Wszystko śmiga jak powinno, a jak mam kolejnych klientów :)
Awatar użytkownika
Majeczka
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:02

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Majeczka »

Same bardzo dobre opinie. Wiem, że rzetelne, bo sama mam taką samą. Funkymedia to świetna agencja, pełna profesjonalistów. Współpraca bez zarzutu także chętnie korzystam z ich usług.
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:43

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Gloria »

Moja opinia też nie będzie inna. Funkymedia to rzetelny partner w biznesie. Agencja jest już kilka lat na rynku i w ich pracy widać nie tylko ogromną wiedzę, ale i doświadczeniem. A w branży marketingu internetowego bez odpowiedniego know how po prostu się nie da. Oni wiedzą co i jak. Polecam.
Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:47

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Feeria »

Dla mnie Funkymedia to najlepsza agencja od marketingu internetowego z jaką przyszło mi współpracować. Nie ukrywam, że skusiły mnie pozytywne opinie o nich, ale są w pełni zasłużone. Jakość, rzetelność, doświadczenie. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Rogowska
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:03

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Rogowska »

Polecam. Rzetelni, solidni, z doświadczeniem. Współpraca kilkumiesięczna - trwa nadal. Sprawdzili się więc nie narzekam. Efektywni więc wiem za co płacę. Opinia ogólna - wszystko super.
Awatar użytkownika
AnnaA
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:18

Re: Funkymedia opinie

Post autor: AnnaA »

Zawsze prowadziłam biznes stacjonarny. Za namową znajomych postanowiłam zacząć działać też w sieci. Jednak zupełnie nie wiedziałam jak pozyskać takiego klienta. Wiedziałam, że istnieje marketing internetowy, ale nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Strzałem w 10 okazała się współpraca z Funkymedia. Poczytałam opinie o nich, umówiłam się na spotkanie i podjęliśmy współpracę. Dziś mój biznes działa w sieci rewelacyjnie - mam klientów, a to wszystko dzięki promocji jaką zapewniła mi agencja Funkymedia.
Awatar użytkownika
Kejt
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:22

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Kejt »

Również polecam Funkymedia. Moja opinia o takich agencjach nie była dobra, bo kilka razy się nacięłam. Ale współpraca z nimi to zupełnie inna bajka. Od razu wiadomo, że ma się kontakt z profesjonalistami. Indywidualne podejście do klienta, elastyczność, dopasowanie działań do potrzeb i budżetu klienta - to tylko niektóre z ich zalet. Funkymedia zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Inez
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:50

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Inez »

Co tu dużo mówić - świetna agencja i każda opinia w pełni zasłużona. Z Funkymedia współpracuję kiż kilka lat i nigdy nie zawiedli pokładanych w nich oczekiwań. Solidni, rzetelni, terminowi. Nie zawaham się powiedzeń, że najlepsi w swojej branży.
Awatar użytkownika
wika321
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 8:31

Re: Funkymedia opinie

Post autor: wika321 »

Świetnie mi się współpracuje z Funkymedia. To ludzie, którzy faktycznie mają wiedzę jak powinna wyglądać strategia promocji. Polecam, opinie, które znajdziecie w Internecie nie kłamią.
Awatar użytkownika
oksa45
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:02

Re: Funkymedia opinie

Post autor: oksa45 »

Bardzo cenię współpracę z Funkymedia. Są pełni niesamowitych pomysłów i wiedzą jak realizować kampanie za pomocą nowoczesnych narzędzi. Zanim rozpoczęłam współpracę wyszukałam sporo opinii na ich temat. Zazwyczaj to pozytywne słowa, moja opinia również do takich należy.
Awatar użytkownika
julita231
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 17:22

Re: Funkymedia opinie

Post autor: julita231 »

Współpracuję z Funkymedia już od jakiegoś czasu. Profesjonalnie i pewnie, dobry kontakt ze strony firmy. Uwagi przyjmowane od razu i praktycznie od ręki wdrażane. Trudno o lepiej zorganizowaną firmę, polecam, chyba jeszcze nigdy nie miałam tak dobrej opinii o firmie.
Awatar użytkownika
janka53
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:42

Re: Funkymedia opinie

Post autor: janka53 »

W Funkymedia znają się na reklamie w internecie. Moja strona jest już dość wysoko dzięki ich staraniom i zabiegom. Gorąco polecam, trudno o lepszych ekspertów w tej dziedzinie. Mają do tego dobrą prasę i niezłe opinie w internecie.
Awatar użytkownika
kasia32
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:30

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kasia32 »

Funkymedia to grupa sprawdzonych już przez wiele osób fachowców. Pozycjonowanie i inne zagadnienia związane z promocją w internecie to dla nich chleb powszedni. Wystarczy popatrzeć na inne opinie. Ja również polecam.

broń na pozwolenie
Awatar użytkownika
kama34
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:17

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kama34 »

Również bardzo polecam współpracę z Funkymedia. Mają świetne podejście do klienta i znają się na zagadnieniach związanych z reklamą w internecie. Dużo dobrych opinii nie dziwi jeśli się już nimi współpracowało. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
ela235
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:59

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ela235 »

Do Funkymedia trafiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie. Nie zawiodłam się. Świetnie zorganizowana firma, ludzie z ogromną wiedzą na temat zagadnień związanych z pozycjonowaniem. No i fajne podejście do klienta, nie tak jak niektórzy. Polecam.
Awatar użytkownika
miska43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:10

Re: Funkymedia opinie

Post autor: miska43 »

Sama trafiłam do Funkymedia czytając wcześniej opinie innych użytkowników. Cóż można powiedzieć - polecam. Sprawdzili się.
Awatar użytkownika
luiza43
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 12:05

Re: Funkymedia opinie

Post autor: luiza43 »

Super firma. Moja strona wystrzeliła dosłownie odkąd zajęli się nią spece z Funkymedia. Niby ktoś tam wcześniej coś robił, ale jakoś efektów nie było, tylko faktury do płacenia. O nowej firmie mam bardzo dobrą opinie, wszystko w końcu działa tak jak powinno.
Awatar użytkownika
orba23
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:10

Re: Funkymedia opinie

Post autor: orba23 »

Funkymedia obsługują moje dwie strony. Od początku współpracy obie zdążyły się już znacznie podnieść w wyszukiwarce. Do tego są terminowi, łatwo o kontakt. Nawet jeśli nie odbiorą pierwszego telefonu to w kilka minut oddzwaniają. Mam dobrą opinię na ich temat. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
wika34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:17

Re: Funkymedia opinie

Post autor: wika34 »

Bardzo fajnie współpracowało mi się z Funkymedia przy okazji kampani Google Ads. Umieli ją sensownie poprowadzić i efekty były bardzo szybko widoczne. Polecam do takich i innych działań związanych marketingiem internetowym. Do sporego worka dobrych opinii dorzucam też swoją.
Awatar użytkownika
helga34
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:48

Re: Funkymedia opinie

Post autor: helga34 »

U mnie przed pozycjonowanie Funkymedia przeprowadziło podstawowy audyt SEO/SEM. To pomogło znaleźć i wyeliminować błędy z kodu strony, a trochę się tego nazbierało. Polecam, firma warta swoich dobrych opinii.
Awatar użytkownika
ewa45
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 10:47

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ewa45 »

Znam firmę Funkymedia i mam o nich dobre zdanie. Moja opinie dotyczy w szczególności działu programistycznego, w którym wykupywałam pakiety godzinowe w celu wdrożenia poprawek w moim serwisie. Bardzo sprawnie się w niezłym tempie się to zazwyczaj odbywa.
Awatar użytkownika
kama43
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:44

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kama43 »

Znam Funkymedia bardzo dobrze i mam na ich temat bardzo dobre zdanie. U mnie zajmowali się pisaniem tekstów na stronę, poprzednie były słabej jakości i jakoś nie działały za dobrze na wyszukiwarkę. Oni napisali odpowiednie, dlatego ode mnie ogromny plus i jak najbardziej pozytywna opinia.
Awatar użytkownika
hania34
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:23

Re: Funkymedia opinie

Post autor: hania34 »

Wbrew powszechnej opinii Funkymedia to nie tylko pozycjonowanie. W mojej sytuacji zajęli się remarketingiem. Dzięki temu klienci często wracali na moją witrynę po kolejne produkty.
Awatar użytkownika
syliwa43
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 7:32

Re: Funkymedia opinie

Post autor: syliwa43 »

Też miałam okazję współpracować z Funkymedia i bardzo miło wspominam tę współpracę. Moja strona poważnie kulała przez słabej jakości tekst na stronie. Dzięki redaktorom z firmy dostałam dobrej jakości teksty. Także jeśli chodzi o opinię, to moja jest jak najbardziej na plus.
Awatar użytkownika
kaja43
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:24

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kaja43 »

Jeśli chodzi i opinie na temat Funkymedia to moim zdaniem można mieć tylko jedną i do tego dobrą. Świetnie znają się na swojej pracy, można powiedzieć, że reklama internetowa i realia tego świata to dla nich chleb powszedni. Polecam, świetnie się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
kasia43
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 9:54

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kasia43 »

Współpracowaliśmy z Funkymedia przy okazji pozycjonowania naszej strony. Firma przyciągnęła nas właśnie obecnymi w sieci pozytywnymi opiniami. Nie zawiedliśmy się, wszystko super, strona już wysoko i utrzymuje się. Polecam.

bulgaria z dziecmi
Awatar użytkownika
furia53
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:57

Re: Funkymedia opinie

Post autor: furia53 »

Również mam dobra opinię na temat Funkymedia. Firma zawsze staje na wysokości zadania. U nas zajmowali się kampanią Google Ads. Nie muszę chyba dodawać, ze doskonale sobie poradzili z zadaniem.
Awatar użytkownika
maja534
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:05

Re: Funkymedia opinie

Post autor: maja534 »

Funkymedia są doskonale zorientowani z tematyce reklamy internetowej. Wiedzą jak ważny jest odpowiednio napisany tekst. Ich SEO Copywriting to w mojej opinii klasa sama w sobie. Polecam.
Awatar użytkownika
prabiz
Posty: 50
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:56

Re: Funkymedia opinie

Post autor: prabiz »

A dodatkowe pieniądze? Jak sobie je zarabiacie?
Awatar użytkownika
wiki534
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 9:58

Re: Funkymedia opinie

Post autor: wiki534 »

Jeśli chodzi o Funkymedia zdecydowanie polecam ich usługi. Mają świetne podejście do klienta, a do tego doskonale znają się na swoim fachu. Mają super programistów, panowie działają prawdziwe cuda, także opinia o firmie może być tylko pozytywna.
Awatar użytkownika
krysia499
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 18:24

Re: Funkymedia opinie

Post autor: krysia499 »

Z firmą funkymedia.pl współpracuję od niedawna, ale już mam o nich bardzo dobrą opinię. Z ich usług korzystam krótko, a już widzę efekty na mojej stronie. Widać , że są to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
kasia834
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:55

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kasia834 »

Jeśli szukasz firmy, która wypozycjonuje stronę, to w mojej opinii funkymedia.pl jest jedną z najlepszych. Efekty widać dosyć szybko, choć każdy, kto się na tym zna, wie, że to jest proces długotrwały. Na podstawie własnego doświadczenia, mogę polecić firmę.
Awatar użytkownika
malwa53
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:45

Re: Funkymedia opinie

Post autor: malwa53 »

Polecam firmę funkymedia.pl, bo ich specjaliści wiedzą, jak dobrze pozycjonować. Swoją stronę prowadzę od niedawna, efekty z każdym miesiącem są coraz lepsze. Mam dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
julia993
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:14

Re: Funkymedia opinie

Post autor: julia993 »

Mam taką opinię, że pozycjonowanie to trudna i skomplikowana sprawa. Dlatego bardzo doceniam pracę funkymedia.pl, bo wykonują ją bardzo dobrze. Świadczą o tym świetne wyniki.
Awatar użytkownika
bogna301
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:19

Re: Funkymedia opinie

Post autor: bogna301 »

Popularna jest opinia, że pozycjonowanie to długi etap. Rzeczywiście, aby było widać efekty, musi upłynąć trochę czasu, ale uważam, że warto. W przypadku mojej strony funkymedia.pl wykonało bardzo dobrą pracę.
Awatar użytkownika
hestia64
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:55

Re: Funkymedia opinie

Post autor: hestia64 »

No muszę się z godzić z opiniami o Funkymedia. Świetna firma, pozycjonują z dobrymi i trwałymi efektami. Kontakt z firmą na świetnym poziomie, no po prostu wszystko super.
Awatar użytkownika
magda321
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:10

Re: Funkymedia opinie

Post autor: magda321 »

Polecam funkymedia.pl każdemu, kto oczekuje efektów w pozycjonowaniu. Mają bardzo dobre opinie i ja je potwierdzam. Jestem bardzo zadowolona z efektów pozycjonowania.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Funkymedia opinie

Post autor: fakttoja »

Ja dużo dobrego słyszałem o interaktywnej agencji https://tearsofjoy.pl/ bardzo ciekawe i kompleksowe podejście. Po prostu słuchają klienta a potem precyzyjnie dopasowują do niego ofertę. Bardzo ważne w obecnych czasach social media które przyciagają tysiące osób i generują miliony zysków. Warto zapoznać się z ofertą i nawiązać współpracę.
Awatar użytkownika
edyta553
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:17

Re: Funkymedia opinie

Post autor: edyta553 »

Firma funkymedia.pl prowadzi mi całkiem niedrogą kampanię od kilku miesięcy. Zdaję sobie sprawę, że na efekty trzeba nieco poczekać, ale w tym wypadku przyszły szybciej niż się spodziewałam. Mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
wiktoria045
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:20

Re: Funkymedia opinie

Post autor: wiktoria045 »

Myślę, że każdy, kto prowadzi własną stronę i korzysta z usług funkymedia.pl ma dobrą opinię o nich. Bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów.
Awatar użytkownika
amanda333
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:20

Re: Funkymedia opinie

Post autor: amanda333 »

Na efekty w kampanii trzeba było trochę poczekać, ale ostatecznie bardzo się opłaciła współpraca z funkymedia.pl. W mojej opinii warto im zaufać. Każdy, kto prowadzi własną stronę, powinien skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
gosia777
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:24

Re: Funkymedia opinie

Post autor: gosia777 »

Polecam firmę funkymedia.pl i mogę mieć tylko bardzo dobrą opinię. Pomogli mi bardzo, gdy zamówiłam u nich kampanię. Na efekty trzeba poczekać, ale ostatecznie warto.
Awatar użytkownika
stefka009
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21

Re: Funkymedia opinie

Post autor: stefka009 »

Polecam firmę funkymedia.pl, bo ich specjaliści wiedzą, jak dobrze pozycjonować. Swoją stronę prowadzę od niedawna, efekty z każdym miesiącem są coraz lepsze. Mam dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
sasia534
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:09

Re: Funkymedia opinie

Post autor: sasia534 »

To fakt. Funkymedia wiedzą co robić, żeby strona szybko pięła się na liści wyników wyszukiwania. Bardzo udana współpraca, więc polecam. Mało się ostatnio spotyka tak komunikatywnych a jednocześnie rozeznanych w temacie ludzi. Zresztą widzę, że nie muszę za bardzo chwalić, większość opinii jakie znalazłam jest pozytywna.
Awatar użytkownika
mala423
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:30

Re: Funkymedia opinie

Post autor: mala423 »

Z Funkymedia współpracuję już blisko pół roku. Od samego początku współpraca układa się bardzo sympatycznie, i co najważniejsze, jest bardzo korzystna dla mojej strony. Serio, trudno mieć złą opinię o firmie, która tak kompleksowo jest w stanie zająć się naszą stroną.
Awatar użytkownika
zenia534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:16

Re: Funkymedia opinie

Post autor: zenia534 »

Wielu moich znajomych korzysta z usług Funkymedia i wszyscy mają o nich świetną opinię. Ja również, chociaż współpracuję z nimi chyba najkrócej. Godni polecenia.
Awatar użytkownika
hania655
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 7:56

Re: Funkymedia opinie

Post autor: hania655 »

Współpracowałam już z kilkoma firmami zajmującymi się pozycjonowaniem i Funkymedia wypada na ich tle zdecydowanie najlepiej. Oferują kompleksowe usługi jeśli chodzi o promocje strony w sieci i mają świetne opinie. Ja mogę tylko polecić.
Awatar użytkownika
sylwia537
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:25

Re: Funkymedia opinie

Post autor: sylwia537 »

Moja współpraca z Funkymedia trwa już prawie pół roku. Strona pnie się w górę w wynikach wyszukiwania, klientów przybywa, interes się kręci. Nie sposób narzekać. Tak, moja opinia na temat tej firmy również jest pozytywna. :)
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Funkymedia opinie

Post autor: AbiUbu »

Warto dodać, że koszulka klasa wojskowa military green to godna polecenia odzież. Jest dedykowana uczniom z klas mundurowych. Znajdzie zastosowanie podczas mniej formalnych czy oficjalnych zajęć.
Awatar użytkownika
matylda624
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 10:42

Re: Funkymedia opinie

Post autor: matylda624 »

W przypadku mojej strony już nie jedna firma rozłożyła bezradnie ręce. Ale nie Funkymedia. Tu trzeba pochwalić, bo poradzili sobie, chociaż nie było łatwo. Stąd moja pozytywna opinia o firmie jako takiej. Super mają też fachowców, serio świetnie się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
kinga645
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 8:44

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kinga645 »

Niedługo po rozpoczęciu współpracy z Funkymedia moja strona dosłownie zaczęła szybować w tabeli wyników wyszukiwania. Moim zdaniem to jedna z lepszych i skuteczniejszych form reklamy i nic nie zmieni mojej opinii. Nieważne jak sprawnie działa twoja firma, nie ma cię na pierwszej stronie to nikt nie trafi.
Awatar użytkownika
kama623
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 8:27

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kama623 »

Również polecam współpracę z Funkymedia. Doskonale zajęli się moim serwisem, a efekt z każdym tygodnie staje się coraz bardziej widoczny. Zdecydowanie polecam bo warto podjąć z nimi współpracę w tym zakresie. Generalnie mają dobrą opinię, więc nie widzę powodu, żeby się wahać.
Awatar użytkownika
KarolKon
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:31

Re: Funkymedia opinie

Post autor: KarolKon »

Hej wszystkim mam pytanie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy by nie podjąć się pracy jako copywriter. Zastanawiam się jednak czy to się opłaca. Zrobiłem porządny research na przykład na tej stronie: http://seo-literki.pl Jednak chciałbym posłuchać jakiegoś copywritera i jego opinii.
Awatar użytkownika
QLED
Posty: 14
Rejestracja: 05 gru 2019, 9:59

Re: Funkymedia opinie

Post autor: QLED »

A ile miesięcznie płacicie tej firmie za SEO?
ODPOWIEDZ