Zaufany radca prawny

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Romualda
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 13:49

Zaufany radca prawny

Post autor: Romualda »

Witajcie. Czy słyszeliście cokolwiek na temat adwokatów z kancelarii poradniasalomon.pl? Chciałabym skonsultować się z dobrym radcą prawnym i słyszałam, że to właśnie im warto zaufać. Może ktoś z was wypowie się na ten temat?
Awatar użytkownika
polikarp67
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 21:58

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: polikarp67 »

Moim zdaniem Salomon to najlepsza poradnia prawna w Łodzi. Możesz tam liczyć na kompleksową pomoc, fachowe porady i doradztwo, jakiego nie otrzymałabyś nigdzie indziej. Ja przekonałem się o tym na własnej skórze i polecam!
żałko

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: żałko »

Jeśli chodzi o Łódź to bardzo polecana jest kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Bez dwóch zdań można na nich liczyć. Rozwód, podział majątku czy wszelkie spadki rodzinne. Oni niczego się nie obawiają i są w stanie wyjść z opresji klienta. Według mnie bez radcy prawnego będzie bardzo ciężko.
ginamó

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: ginamó »

Gdy potrzebowałem porad z zakresu prawa pracy to zdecydowałem się na zgłoszenie do specjalistów z https://prawopracyporady.pl/porady/ . W tej dziedzinie okazali się prawdziwymi mistrzami - tego typu, udzielone porady umożliwiły mi uniknięcia głupich błędów a i dowiedziałem się co nieco. To dopiero wiedza!
ważka

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: ważka »

Za to w Trójmieście chyba wszyscy słyszeli o jednym z bardziej doświadczonych i skutecznych, w różnych sprawach, prawniku - mec. Cejrowskim z Tczewa. Dal niego nie ma spraw beznadziejnych, najwyżej ciut bardziej wymagające jego zaangażowania - rzadko przegrywa
Śnieżka

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: Śnieżka »

Nasza firma korzysta z usług i przede wszystkim ogromnej wiedzy https://www.kancelaria-gdynia.eu/prawo- ... odowe.html . Na fachową pomoc mogą liczyć przede wszystkim przedsiębiorcy zajmujący się handlem i transportem międzynarodowym, jak również firmy stoczniowe. Obsługują podmioty pragnące rozszerzać swoją działalność poprzez otwieranie oddziałów lub filii w krajach zagranicznych.
łanek

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: łanek »

Jeśli szukacie godnego polecenia radcy prawnego, warto troszkę dłużej się rozejrzeć. Ja w ten sposób znalazłem kancelarię http://www.radca-chorzów.pl Otrzymałem niezbędną pomoc i zostałem potraktowany wyjątkowo profesjonalnie i indywidualnie. Zdecydowanie radca godny zaufania. Polecam.
bogo18ł

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: bogo18ł »

Sytuacja zmusiła mnie ostatnio do skorzystania z usług radcy prawnego. Pomocy na tym polu udzielił mi https://www.krp-walbrzych.pl/o-kancelarii/ , specjalizujący się w sprawach dotyczących podziału majątku. Sprawa ta w ramach rozwodu nie wydawała się do końca jasna i uczciwa, także wolałem się oprzeć na opinii fachowca. Przynajmniej wiem na czym stoje a moje wszelkie wątpliwości zostało rozwiane, niektore potwierdzone!

p 825
ewkaś

Re: Zaufany radca prawny

Post autor: ewkaś »

Ja Musiałam skorzystać z porady dotyczących prawa pracy, gdyż nie do końca było dla mnie jasne, jak została skonstruowana moja umowa Całe szczęście, wsparcie i porady udzielone w gabinecie http://www.kancelariamm.pl sprawiły że sprawa była dla mnie jasna. I po kłopocie!
ODPOWIEDZ