Restrukturyzacja firmy

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Liderś

Restrukturyzacja firmy

Post autor: Liderś »

Macie doświadczenia w zakresie restrukturyzacji firmy? Wiem, że bardzo ważny w tym przypadku jest odpowiednio przygotowany plan restrukturyzacji dlatego warto zaufać w tym zakresie specjalistom.
Jaruś11

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: Jaruś11 »

Jak potrzebujesz wsparcia w procesie restrukturyzacji lub upadłości to musisz mieć wsparcie kancelarii takiej jak https://sawickiwspolnicy.pl/ Mają oni doświadczoną kadrę oraz wiedzę w tym temacie i pomogą ci przejść te procesy. Oprócz tego zajmą się windykacją twoich dłużników i negocjacjami z wierzycielami.
aasa

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: aasa »

My potrzebowaliśmy restrukturyzacji. Nie ma co się oszukiwać, spadła nasza efektywność i groził nam upadek. Na szczęście dzięki interwencji kancelarii ekonomiczno-prawnej DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... siebiorstw z Warszawy udało nam się wyjść na prostą, a nawet lepiej, bo faktycznie nasza konkurencyjność została zwiększona. Ci specjaliści zaczęli od audytu, a skończyli na pełnej, skutecznej restrukturyzacji. Znają się na tym, co robią, są godni polecenia.
iguana

Re: Restrukturyzacja firmy

Post autor: iguana »

Dla mnie największym problemem jest, jeśli chodzi o takie działanie, czy na przykład będę w stanie sobie poradzić. W końcu restrukturyzacja to proces i trzeba do niego odpowiednio podejść. Słyszałam, że są też odpowiednie kancelarie, które w tym pomagają.
ODPOWIEDZ