Radca prawny Gdynia

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Janusz1995
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 11:14

Radca prawny Gdynia

Post autor: Janusz1995 »

Witam. Korzystaliście kiedykolwiek z usług Kancelarii Grabowski i Wspólnicy? Jesteście zadowoleni z pomocy, jaką wam udzielili? Pytam, ponieważ szukam naprawdę dobrego radcy prawnego, a tę kancelarię poleciło mi kilka osób.
Awatar użytkownika
miron-72
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 18:52

Re: Radca prawny Gdynia

Post autor: miron-72 »

To bez dwóch zdań najlepsi radcy prawni. Konsultowałem się z nimi w zakresie [url=http://]prawa bankowego[/url] i wykazali się olbrzymią wiedzą w tej dziedzinie, dzięki czemu bardzo mi pomogli. Profesjonalni, uczciwi, nie owijają w bawełnę. Polecam!
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Radca prawny Gdynia

Post autor: Katerina25 »

Tej kancelarii nie znam, ale w Gdyni na pewno możesz znaleźć świetnych specjalistów na https://www.kancelaria-gdynia.eu/. Mi pomogli bardzo sprawnie i wszystko w profesjonalny sposób, dlatego możesz się z nimi umówić na rozmowę, żeby ocenić samemu.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Radca prawny Gdynia

Post autor: zimka »

Sama również korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej. Tylko dzięki Łukaszowi Węgłowskiemu, który jak dla mnie jest najlepszym adwokatem w Szczecinie, uporałam się ze sprawą o podział majątku. Ciężko było, ale ostatecznie sprawę wygrałam. Zasługa pana Łukasza zdecydowanie.
serką

Re: Radca prawny Gdynia

Post autor: serką »

Musi być koniecznie ktoś z Gdyni? Bo ja zastanawiałabym się nad Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Dobry radca prawny potrafi tak załatwić probelm/sprawę, że wy nie będziecie stratni. ja wiem, że niektórzy nie chcą mieszać w swoje problemy, kogoś obcego, jednak najczęściej to właśnie może was podratować.
ODPOWIEDZ