Przechowywanie żywności

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
wild
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 6:15

Przechowywanie żywności

Post autor: wild »

zalety HPP można by było długo wymieniać, ale najważniejsze to: do tej metody utrwalania żywności nie ma potrzeby używania konserwantów, produkt nie traci swoich właściwości, jego jakość zostaje zachowana. Wysokie ciśnienie to także ekologiczny sposób przechowywania żywności. Ważna jest dla Was ekologia?
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Przechowywanie żywności

Post autor: flisa »

Tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... -zywnosci/ macie namiar na akredytowane laboratorium, które między innymi zajmuje się badaniem żywności. Przede wszystkim można tam wykonać badania fizykochemiczne i przechowalnicze żywności. Na pewno ważne jest to, aby takie produkty były bezpieczne dla zdrowia. Trzeba też stawiać na jakość.
Awatar użytkownika
Sonia1
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Przechowywanie żywności

Post autor: Sonia1 »

Opakowania ale też torebeczka damska Kraków można kupić przez internet. Jest to bardzo wygodne.
Antler Warszawa
hąsan

Re: Przechowywanie żywności

Post autor: hąsan »

Opakowania jednorazowe mogą Cię zainteresować. Czy wiesz, skąd je zamówić? Ja w końcu zdecydowałem się na te z oferty https://www.gemini-euro.pl/oferta/opako ... azowe.html Żywienie się w tych opakowaniach to prawdziwa radocha.
haló

Re: Przechowywanie żywności

Post autor: haló »

Szkolenia akredytowane "Global Standard for Packaging Materials" z pewnością poszerzą Twoją wiedzę odnośnie stosownego przetrzymywania żywności. Zarówno ja, jak i moi pracownicy zostaliśmy przeszkoleni w tej dziedzinie, zrobiło to na mnie nie lada wrażenie. Za realizację szkoleń odpowiadają https://www.brcszkolenia.pl/ .
ODPOWIEDZ