Praca dodatkowa

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Majuta

Praca dodatkowa

Post autor: Majuta »

Witajcie, szukam pomysłu na jakieś dodatkowe zajęcie, dzięki któremu mogłabym trochę podreperować swój budżet, który ostatnio trochę się nie spina. Mam małe dziecko, jestem na urlopie wychowawczym, mogłabym coś robić z domu lub popołudniami, kiedy mąż wraca z pracy. Kiedyś na studiach dorabiałam jako konsultantka kosmetyczna, bardzo to lubiłam i zastanawiam się czy to nadal ma sens? Może jest tutaj ktoś, kto w ten sposób pracuje?
Werwa

Re: Praca dodatkowa

Post autor: Werwa »

Hej, jestem konsultantką Mary Kay, też zaczynałam, kiedy urodziłam dziecko :) Chciałam wyjść do ludzi i przy okazji trochę dorobić, bo na etat nie chciałam tak szybko wracać. Ja osobiście bardzo sobie chwalę to zajęcie. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało :)
Majuta

Re: Praca dodatkowa

Post autor: Majuta »

Oo... super. Podpowiesz mi jak się za to zabrać? Jak zacząć? Powinnam się gdzieś zgłosić? Jest jakaś umowa? Skąd wziąć kosmetyki na początek? Będę wdzięczna za każde info.
Werwa

Re: Praca dodatkowa

Post autor: Werwa »

Jeśli nie znasz nikogo to możesz skorzystać z wyszukiwarki na stronie marykay.pl. Mają tam taki lokalizator, w którym z łatwością znajdziesz kogoś w swojej okolicy. Wystarczy się skontaktować, podpisać umowę, zakupić zestaw startowy i już można działać :)
Majuta

Re: Praca dodatkowa

Post autor: Majuta »

Brzmi łatwo, chyba ogarnę :) Zdradzisz co zawiera ten zestaw startowy? Czy nie będę potrzebowała jakiegoś szkolenia na początek?
_______________________________________________
Werwa

Re: Praca dodatkowa

Post autor: Werwa »

W zestawie startowym, oprócz bestsellerowych kosmetyków, masz też materiały szkoleniowe, które powinny jak najbardziej wystarczyć na początek. Ale jeśli bedziesz miała jakiekolwiek wątpliwości bez problemu możesz się zwrócić do swojej konsultantki.
ODPOWIEDZ