Malowanie proszkowe Robart

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
konstanty1982
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 8:23

Malowanie proszkowe Robart

Post autor: konstanty1982 »

Witam.
Co wiecie na temat firmy Robart w Zawiercia? Zastanawiam się, czy warto byłoby zlecić im pomalowanie ogrodzenia. Słyszałem, że dobrze sobie z tym radzą. Może ktoś z was podzieli się opinią?
Awatar użytkownika
Augustyn_67
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 21:50

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: Augustyn_67 »

Ja akurat korzystałem z usług firmy Robart w zakresie śrutowania, ale jeśli do realizacji każdej z oferowanych usług podchodzą tak profesjonalnie, to uważam, że błędem byłoby ich nie polecić. Terminowi i dokładni, tak bym ich podsumował.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 207
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: fiola »

Na południu Polski to na pewno ta lakiernia proszkowa jest godna polecenia https://gelp.pl/ . Moja znajoma mi poleciła, zajmuje się ogrodzeniami i elementy metalowe dają tam do malowania. Naprawdę porządne wykonanie, ani smugi, zacieku a do tego wysoka odporność i trwałość. Do malowania wykorzystują najlepsze farby, są elastyczni jeśli mowa o doborze koloru. Terminowo działają.
Liłr

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: Liłr »

My korzystamy regularnie z pomocy lakierni proszkowej http://baleks.pl/. Zalety? Terminowa realizacja wszystkich zleceń, bardzo dokładne nanoszenie powłok malarskich, zabezpieczeń antykorozyjnych, wykorzystywanie różnych, bardzo dobrych materiałów. Dzięki temu, wszystko, co się od nich otrzymuje jest po prostu bardzo estetyczne
edił0

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: edił0 »

Jakiś czas temu szukałem dobrej malarni proszkowej i kumpel z pracy polecił mi https://intercolor.pl/oferta,3,pl.html i musze powiedzieć, że pełna profeska! Wykonali mi malowanie proszkowe konstrukcji stalowej z pełną dbalościa o jakośc i w bardzo krótkim terminie, do w 2 dni. Jeśli i wy szukacie takich usług - polecam kontakt z Intercolor
ODPOWIEDZ