Kto do cynkowania ogniowego?

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
milogost
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 10:37

Kto do cynkowania ogniowego?

Post autor: milogost »

Witam.
Poszukuję fachowców, którzy podjęliby się ocynkowania kilku bram na terenie mojego zakładu. Słyszałem, że dobrze sprawdza się w takich zleceniach firma Robart. Polecacie ich? Jesteście zadowoleni z usług?
Awatar użytkownika
Elżbieta64
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 5:48

Re: Kto do cynkowania ogniowego?

Post autor: Elżbieta64 »

Bardziej zadowolona nie mogłabym być. Są staranni i skrupulatni, jeśli chodzi o cynkowanie ogniowe, ale specjalizują się też w ślusarstwie czy malowaniu proszkowym. Oferują rozsądne warunki i szybką realizację zleceń, więc zdecydowanie mogę ich polecić.
dórmit

Re: Kto do cynkowania ogniowego?

Post autor: dórmit »

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną i doświadczoną firmą, która zajmuje się cynkowaniem i innymi usługami galwanizacyjnymi. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.elbit.krakow.pl/ Jest to sprawdzona firma z Krakowa z usług, której sam od dawna korzystam.
mótmar

Re: Kto do cynkowania ogniowego?

Post autor: mótmar »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się cynkowaniem i ma w tym odpowiednie doświadczenie to polecam wam zgłosić się do https://www.cynkowniapatelscy.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług. Firma ta ma swoją siedzibę w Wągrowcu na terenie województwa wielkopolskiego.
ODPOWIEDZ