komu zlecać tłumaczenia?

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
jan
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 16:25

komu zlecać tłumaczenia?

Post autor: jan »

Cześć wszystkim! Jaki tłumacz rosyjskiego w Warszawie jest waszym zdaniem godny polecenia jeśli chodzi o przekład dokumentów pisanych głównie specjalistycznym językiem? Zależy mi na kimś sprawdzonym i z dużą wiedzą. Mam nowego klienta w firmie, a że jest to zagraniczna firma, to i dokumenty będą w innym języku i trzeba je będzie przetłumaczyć. Pomożecie kogoś znaleźć?
Awatar użytkownika
Kordel
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:39

Re: komu zlecać tłumaczenia?

Post autor: Kordel »

Na co dobrze jest zwrócić uwagę:
Przykładowe tłumaczenia: Poproś o przykłady tłumaczeń wykonanych przez biuro w przeszłości. To pomoże Ci ocenić jakość ich pracy.
Umowa i poufność: Przeczytaj umowę z biurem tłumaczeń, aby upewnić się, że są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdź również, czy biuro gwarantuje poufność danych.
Komunikacja i dostępność: Warto wybrać biuro, które jest łatwo dostępne, szybko reaguje na zapytania i dobrze komunikuje się z klientami.
Możesz skontaktować sie na przykład z biurem tłumaczeń ATET https://atet.pl/
Rokit

Re: komu zlecać tłumaczenia?

Post autor: Rokit »

Jakiś czas temu korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, którzy doskonale radzą sobie z różnymi językami i domenami tematycznymi. Ich szybkość, staranność jak i również kompetencja zasługują na wyróżnienie. Nie tylko gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń, ale także świetną obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto szuka solidnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ