Czym zastąpić fotelik?

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Czym zastąpić fotelik?

Post autor: martita »

Mam problem, mój syn nie lubi jeździć w foteliku samochodowym. Zawsze kończy się to płaczem i narzekaniem. Zastanawiam się, jak poprawić komfort podróży i znalazłam pasy Smart Kid Belt. Czytałam, że to alternatywa dla fotelika. Mają testy bezpieczeństwa i łatwo się je instaluje w każdym aucie. Myślicie, że to dobra metoda na podróżowanie? Proszę Was o pomoc.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Czym zastąpić fotelik?

Post autor: lara »

Ja na szczęście nie mam problemu z podróżowaniem z dziećmi, lubią jeździć w fotelikach, ale słyszałam o Smart Kid Belt. Czytałam, że pasy mają homologację i testy bezpieczeństwa, więc na pewno warto je kupić, aby poprawić bezpieczeństwo malucha. Zawsze to lepsza opcja niż podróż bez fotelika, co może się zakończyć mandatem. Instrukcja montażu jest na stronie https://smartkidbelt.com/pl/.
Akitaś

Re: Czym zastąpić fotelik?

Post autor: Akitaś »

Pasy dobre, lecz konkurencja węszy i nie daje za wygraną. Poczytaj o tym głębiej na https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Tematyka bardzo dobra do poruszenia.
Miś

Re: Czym zastąpić fotelik?

Post autor: Miś »

Niczym. Foteliki samochodowe chronią maluchy podczas każdej podróży, zapewniając im optymalną pozycję i najwyższy poziom komfortu. Objęte wytrzymałymi pasami dzieci mogą czuć się w pełni bezpiecznie w trasie, ponieważ w wyniku gwałtownego zahamowania bądź uderzenia w inny pojazd są bezpiecznie przypięte. Polecam zajrzeć na stronę https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe ... -9-36.html
donkaa

Re: Czym zastąpić fotelik?

Post autor: donkaa »

Nie uważam, żeby było coś lepsze od fotelika samochodowego. Często czytam co rodzice piszą na forach i zawsze polecają fotelik samochodowe, sama teraz chcę kupić COSMO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =BlackC.03 - bo bardzo mi się spodobał i ma świetne parametry.
ODPOWIEDZ