Aromaterapia i świece

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Jórza67

Aromaterapia i świece

Post autor: Jórza67 »

Aromaterapia nie wymaga wizyty w jakimś specjalistycznym gabinecie, wystarczy sprawdzić odpowiednie akcesoria https://kontigo.com.pl/wyspa-swiece-i-aromaterapia. Ich naturalny skład pozwala bezpieczną na aromaterapię w domu. Świece sojowe nie zawierają szkodliwych substancji uwalniających się wraz z przyjemnym zapachem. Olejki eteryczne możesz bezpiecznie używać w kominkach zapachowych.
Żaneta

Re: Aromaterapia i świece

Post autor: Żaneta »

Aromaterapia to bardzo skuteczna metoda relaksu. Wartość terapeutyczna czyli odpowiedni profil chemiczny olejków eterycznych zależy od wielu czynników, do których należy między innymi: gleba, klimat czy genotyp rośliny. Olejki eteryczne są wspaniałym sposobem na uzdrowienie na każdym poziomie w naszym codziennym życiu. Coraz więcej osób zyskuje zrozumienie, że aromaterapia wykracza poza zwykły zapach.
OliwkaAś

Re: Aromaterapia i świece

Post autor: OliwkaAś »

Szukając wyjątkowych zapachowych świec sojowych to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam markę CocoWick https://cocowick.pl/ u których można znaleźć szereg świetnych propozycji w naprawdę fajnych cenach. My długo szukaliśmy najciekawszych opcji i zdecydowanie u nich ich nie brakuje. Takim ostatnim naszym odkryciem od nich jest Puchata Harmonia to kompozycja zapachowa jaśminu oraz drzewa sandałowego. Co tutaj dużo pisać, pachnie genialnie ale to już musicie poczuć samodzielnie :)
KamSan

Re: Aromaterapia i świece

Post autor: KamSan »

mogę polecić naturalne świece sojowe od Sojowej Harmonii - https://sojowaharmonia.pl u mnie wygrał zapach delikatna, często odpalam ją podczas kąpieli po ciężkim dniu żeby się troche odprężyć.
ODPOWIEDZ