Zdrowotna czy na życie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Paćka

Zdrowotna czy na życie?

Post autor: Paćka »

Hej, co jest bardziej opłacalne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne czy polisa na życie?
Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: kaczorgigant »

Tak szczerze to obie polisy są dobre. To już kwestia indywidualnego wyboru. Ja wolę polisę na życie bo pracuję jako kierowca na trasach międzynarodowych i w przypadku mojej śmierci rodzina otrzyma wysokie odszkodowanie. Wiadomo, że polisa powinna być dobra i tania, taką znalazłem na https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ie/33.html. Nic dziwnego, że górują w rankingach.
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: filca »

Oczywiście jest to kwestia indywidualna, aczkolwiek ja uważam że w pierwszej kolejności wykupuje się ubezpieczenie na życie. I żeby sobie sprawdzić, gdzie warunki i ceny są najlepsze to polecam skorzystać z porównywarki dostępnej na https://www.mfind.pl/ . Tutaj także można znaleźć ubezpieczenie dla samochodu czy nieruchomości
gośka

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: gośka »

Bardzo rzetelnie potrafią doradzić w tej kwestii specjaliści ze strony https://najtaniejonline.pl/ . Mają tam też bardzo fajne zestawienia aktualnych ofert na rynku, generalnie warto się z nimi zapoznać. :)
Sławek Stańko

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: Sławek Stańko »

Lepiej wybrać polise zdrowotną, nie widomo co się może wydarzyć , kwestia też ceny. Sam kiedyś otworzyłem polisolokate w Skandi jednak nie był to dobry wybór. Kiedy chciałem ją zamknąć i odzyskać pieniądze ubezpieczyciel tytułem opłaty likwidacyjnej zajął mi część z nich. Wymagana była pomoc kancelarii polisolokaty.info, która odzyskała wszystkie środki po kilku miesiącach.
Kotuś11

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: Kotuś11 »

Najlepiej mieć jedno i drugie a w ogóle jeśli chodzi o polisy na życie to kilka na duże sumy bo w razie nieszczęścia zabezpieczysz finansowo swoich bliskich na resztę życia. Ten artykuł wyjaśni wszelkie wątpliwości https://superpolisa.pl/faq/czy-podwojne ... e-ma-sens/ i da odpowiedź co ma sens w kwestii polis. Ja wychodzę z założenia że im więcej tym lepiej.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: adelo23 »

Cała gama świadczeń powstaje w wyniku analizy potrzeb klienta przeprowadzonej przed zaoferowaniem ubezpieczenia. Przed wprowadzeniem APK ubezpieczyciele sprzedawali swoje polisy bezpośrednio osobom fizycznym, ale nie było ustalonej kontrolowanej procedury wyboru.
Kajka22

Re: Zdrowotna czy na życie?

Post autor: Kajka22 »

Paćka pisze: ↑22 paź 2020, 9:49 Hej, co jest bardziej opłacalne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne czy polisa na życie?
Przecież to są dwa różne ubezpieczenia.. i tak naprawdę powinno się mieć oba. Jedno daje nam lepszą, codzienną opiekę medyczną i szybszy z reguły dostęp do specjalistycznych usług a drugie przyda się w sytuacji bardziej skomplikowanej żeby nie napisać tragicznej i pozwoli na ewentualne zabezpieczenie najbliższych w przypadku naszej śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu, które wykluczy nas z życia i uniemożliwi wykonywanie pracy zarobkowej.

stepper spokey escalator opinie
ODPOWIEDZ