Zdrowe opalanie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
iluś

Zdrowe opalanie

Post autor: iluś »

Jak można zdrowo i równo opalić swoją skórę? jak długo utrzymuje się efekt? Na pewno nie chce solarium. Mam dużo pieprzyków. słońca też unikam jak ognia.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Zdrowe opalanie

Post autor: fiola »

No to prawidłowo że unikasz solarium i słońca. To może być dla Ciebie bardzo niebezpieczne. A samoopalacz nie szkodzi skórze na pewno. Takie nowej generacji wybierz koniecznie jak chcesz być w pełni zadowolona. Na https://tanexpert24.pl/ pianki MineTan. Mają szeroki wybór, górna półka na pewno. Łatwo nałożysz. Efekt zależy od skóry Twojej, średnio 10 dni.
Stasią

Re: Zdrowe opalanie

Post autor: Stasią »

Zdrowe opalanie jest możliwe, wystarczy tylko odpowiednio się do niego przygotować, możecie poczytać o tym w tym artykule https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... -opalanie/ pamiętajcie aby zawsze używać filtra do opalania, powodzenia, :)
Reniś

Re: Zdrowe opalanie

Post autor: Reniś »

Filtry przeciwsłoneczne to jeden z tych produktów kosmetycznych, który wręcz musi znaleźć się w Twojej kosmetyczce w sytuacji, gdy chcesz przeciwdziałać procesom starzenia i bezpiecznie korzystać ze słońca. Niezależnie od tego, czy jest zima, czy lato, warto chronić swoją skórę przed negatywnym wpływem promieniowania UV . Jak to zrobić można poczytać na stronie https://alkmie.com/SPF-czym-jest-i-jak- ... 66292.html
Graś

Re: Zdrowe opalanie

Post autor: Graś »

Zdrowe opalanie to z SPF minimum 30 a może nawet i 50. I nie za długo, żeby skóry nie poparzyć. Ja się opalać nie lubię. Kupuję kosmetyki samoopalajace. Np Eveline ma super brazilian Body. Ciała się brązuje szybko, bez zacieków, kolor naturalny. I nie musze się smażyć na słońcu a wyglądam zdrowo :D

Obrazek
ODPOWIEDZ