Wypadek w pracy

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Kejtka
Posty: 53
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:35

Wypadek w pracy

Post autor: Kejtka »

Cześć. Na chwili obecnej jestem z bratem w trakcie poszukiwania jakiejś firmy, która zajęłaby się odszkodowaniem za wypadek w pracy. Mojemu bratu wbiło się jakieś narzędzie w pracy. Bardzo dużo krwi mu z tego leciało. jeszcze robiłam mu opatrunki. Wiem, ze można jakieś odszkodowanie z tego tytułu odzyskać. Teraz czytam sobie co nieco na stronie Voxveritas. https://voxveritas.pl/wypadek-przy-pracy-odszkodowanie/
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Wypadek w pracy

Post autor: fakttoja »

Wypadek w pracy może mieć różne skutki, warto pamiętać wtedy o swoich prawach, nawet w formie doradztwa warto skorzystać specjalistów od prawa praca i spraw z tym związanych. https://kancelaria-gizinski.com/kancela ... a-adwokat/ można znaleźć lub wskazać dodatkowe okoliczności które mogą wpływać na wartość odszkodowania i tempo jego wypłacania. Niektóre ubezpieczenia są dobre do momentu gdy coś się nie stanie, potem mogą zacząć się poważne problemy.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:50

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Saszka »

Chyba jednak najlepiej byłoby, gdybyście skonsultowali sprawę z poleconym adwokatem w Łodzi, który zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań i prawem pracy. To będzie najpewniejsza opcja, żeby to odszkodowanie otrzymać na pewno. Dla mnie niezastąpiony w takich sprawach jest Pan mecenas Kamil Keller z Kancelarii KFK. Wojowniczy i nieustępliwy, będzie szukał do skutku dobrego rozwiązania dla swojego klienta. Ja przy nim czułam, że sprawa po prostu toczy się po mojej myśli!
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Katerina25 »

Ja kilka lat temu pracowałam w Anglii i miałam poważny wypadek w trakcie pracy w restauracji. Mój pracodawca całkowicie olał sprawę i powiedział, że nie wypłaci mi ani grosza. Mimo tego, że byłam na solidnej umowie. Poradziłam się sprawdzonej firmy https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-w-pracy/ i udało mi się uzyskać duże odszkodowanie i dodatkowe przeprosiny :)
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Wypadek w pracy

Post autor: patrycja »

Jeśli miałeś wypadek i starasz się o odszkodowanie to możesz się zgłosić do Kancelarii Strojek. Tutaj https://www.strojekkancelaria.pl/odszkodowania/ znajdziesz nieco więcej informacji na ten temat. Najlepiej skontaktować się z tą kancelarią mailowo bądź telefoniczne - im szybciej, tym lepiej.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Wypadek w pracy

Post autor: falkowska »

Dokładnie, ja też korzystałam z usług kancelarii https://kancelariaae.pl/ w takim przypadku i jestem zadowolona z ich działań, odzyskałam należne pieniądze i mogłam za usługo zapłacić po załatwieniu sprawy a to też mega ważne
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 45
Rejestracja: 20 mar 2019, 5:50

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Olga »

Uzyskanie odszkodowania niestety nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście mamy dzisiaj możliwość sięgnięcia po pomoc takich specjalistów jak chociażby http://armedlaw.pl/ . Dzięki nim zwłaszcza w razie wypadków, których efektem były różnego typu obrażenia, mamy możliwość uzyskania odpowiedniego zadośćuczynienia pieniężnego. Tym samym bez problemu będziemy mogli podjąć np. specjalistyczne leczenie.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Wypadek w pracy

Post autor: flisa »

Na temat wypadków w pracy w UK można sobie poczytać tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-w-pracy/ . Niewątpliwie znajdzie tam sporo cennych informacji, które mogą się przydać. Nie da się ukryć, że nie tylko w Polsce jest problem z wypłatami odszkodowań w tej kwestii. Wszędzie trzeba walczyć o swoje pieniądze.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Wypadek w pracy

Post autor: Katerina25 »

Nie wiem czy wiecie, ale po wypadku samochodowym w pracy w UK również należy Wam się odszkodowanie i to nie małe. Polecam artykuł https://topmejt.co.uk/wypadek-samochodo ... anie-w-uk/, jeśli jesteście ciekawi jak dostać wysokie odszkodowanie za taki wypadek.
ginamó

Re: Wypadek w pracy

Post autor: ginamó »

Po wypadku w starej pracy zdecydowałem się na zmianę fuchy. Pojawił się pomysł oferowania usług w charakterze kierowcy u https://kariera.transpoloniagroup.pl/kierowca/ . Taka forma całkowicie mi odpowiadała, w końcu już dawno temu wymarzyłem sobie realizację usług w takiej formie. Mi to całkowicie odpowiada!
wałek

Re: Wypadek w pracy

Post autor: wałek »

Jeżeli chodzi o wypadek w pracy, to jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy ze zdrowiem, to w moim mniemaniu, warto zajrzeć na stronę Centrum Medycznego Gamma. Znajdziecie tam fachową pomoc lekarzy. Znajdują się w Warszawie i posiadają dwie placówki, a w jednej z nich szpital. Na miejscu jest możliwa rehabilitacja. Moim zdaniem, to idealne miejsce na rekonwalescencję.
ODPOWIEDZ