Wynajęcie detektywa

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Wynajęcie detektywa

Post autor: zuzanka »

Cześć, ostatnio mam takie wrażenie, że ktoś co jakiś czas pozostawia na moim samochodzie rysy. Watpie by to było spadające gałęzie czy coś bo niektóre kształty przypominają litery alfabetu. Jak sobie z tym poradzić? Czy policja weźmie wgl taką sprawę? Czy może lepiej wynając detektywa np. http://www.detektyw-androsz.pl ?
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Kamka34 »

Niestety czasami mamy w życiu różne zdarzenia, które niestety wymagają pomocy detektywa. Zazwyczaj nie są to przyjemne sprawy, więc żeby zyskać chociaż nieco komfortu warto jest zatrudnić profesjonalistę, który zna się na rzeczy i wie jak działać, żeby efekty były szybkie i jak najbardziej skuteczne. Ostatnio słyszałam, że bardzo dobre opinie zbiera prywatny detektyw Pozaroszczyk. Nawet już z jego stronki można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji dotyczących specyfiki pracy detektywa, ile to kosztuje i na co trzeba się nastawić.
Awatar użytkownika
Loworight
Posty: 56
Rejestracja: 30 gru 2019, 22:43

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Loworight »

Moim zdaniem dobry Prywatny detektyw powinien przede wszystkim posiadać odpowiednie doświadczenie w zawodzie potwierdzone doprowadzonymi do końca poprzednimi sprawami. Właśnie takiego detektywa możecie znaleźć tutaj https://www.warmix-detektyw.pl/ . Polecam wam sprawdzić ofertę tej agencji, ponieważ posiada ona aż 14 lat doświadczenia w branży.
Awatar użytkownika
barbarella
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 12:10

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: barbarella »

jeśli szukasz dobrego detektywa/agencji detektywistycznej to zgłoś się do Abital http://abital.waw.pl/. Tam pracują ludzie z doświadczeniem, wiedzą i do tego mają odpowiednie narzędzia do działania. Pomogą Ci w twojej sprawie :)
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 344
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: miszol »

Niestety wynajęcie detektywa to dość duży koszt. Możecie zaoszczędzić decydując się na specjalny podsłuch. Ostatnio czytałem w sieci bardzo ciekawy artykuł jak jak podsłuchać telefon żony i właśnie pisali tam o podsłuchach. Sam zamierzam zdecydować się na takie oprogramowanie.
hiczungł

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: hiczungł »

Gdy u nas w Koszalinie okazała się konieczna pomoc ze strony detektywa to zgłosiliśmy się do https://www.detektyw-koszalin.pl/ . Pomógł nam przy sprawach dotyczących ochrony biznesu i to bardzo profesjonalnie.
Szymuś8222

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Szymuś8222 »

Moim zdaniem prywatny detektyw to całkiem niezłe rozwiązanie, które może pomóc w wielu sprawach, wbrew stereotypom nie tylko rozwodowych.
Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: kaczorgigant »

Wynajęcie detektywa to spory wydatek, nie każdego na taką usługę stać. Znajoma żony podejrzewała swojego męża o zdradę i kupiła ukrytą kamerę w sklepie gospa. Dzięki dobrej jakości sprzętu udokumentowała fizyczną zdradę i miała niepodważalne dowody przed sądem na sprawie rozwodowej. Jej mąż nie miał żadnych argumentów by się wywinąć. :D
Oluśśka

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Oluśśka »

A może ktoś z Was orientuje się ile kosztuje prywatny detektyw? Zależy mi na tym, żeby detektyw śledził mojego męża i zrobił zdjęcia jak spotyka się z kochaną. Nie wiem ile taka obserwacja może trwać, ale myślę, że niedługo, bo wiem, że często się z nią widuje. Orientuje się ktoś jak to cenowo wygląda?
Waśka

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Waśka »

Jeśli potrzebujecie detektywa bo np. macie podsłuch w telefonie, przynajmniej tak uważacie tak uważacie i nie wiecie co z tym zrobić to zajrzyjcie na początku na stronę https://detektywkrakow.pl/newsy/jak-sku ... fonie.html . Tu jest wszystko opisane w kwestii jak wykryć oprogramowanie szpiegowskie w telefonie. Dzięki temu dowiecie się jak działać z taką sytuację i gdzie można się zgłosić :)
Cebułka

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Cebułka »

Oluśśka pisze: ↑17 mar 2021, 12:20 A może ktoś z Was orientuje się ile kosztuje prywatny detektyw? Zależy mi na tym, żeby detektyw śledził mojego męża i zrobił zdjęcia jak spotyka się z kochaną. Nie wiem ile taka obserwacja może trwać, ale myślę, że niedługo, bo wiem, że często się z nią widuje. Orientuje się ktoś jak to cenowo wygląda?
W takich sprawach specjalizuje się agencja detektywistyczna Focus z Poznania https://agencja-focus.pl/wykrywanie-zdrady.php. Działają na terenie całej Polski, z tego, co wiem.
Ala Bąbka

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Ala Bąbka »

zuzanka pisze: ↑27 sty 2020, 18:34 Cześć, ostatnio mam takie wrażenie, że ktoś co jakiś czas pozostawia na moim samochodzie rysy. Watpie by to było spadające gałęzie czy coś bo niektóre kształty przypominają litery alfabetu. Jak sobie z tym poradzić? Czy policja weźmie wgl taką sprawę? Czy może lepiej wynając detektywa np. http://www.detektyw-androsz.pl ?
Ja myślę, że warto wybrać detektywa do takich zadań. U mnie- akurat sytuacja dotyczyła wywiadu gospodarczego https://prywatny-detektyw-katowice.pl/w ... -katowice/, sprawdzili się świetnie. Ciążko było mi samej dotrzeć do takich danych. Poza tym działają bardzo dyskretnie i sprawnie. Zapytaj u nich.
Daruśśki

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: Daruśśki »

zuzanka pisze: ↑27 sty 2020, 18:34 Cześć, ostatnio mam takie wrażenie, że ktoś co jakiś czas pozostawia na moim samochodzie rysy. Watpie by to było spadające gałęzie czy coś bo niektóre kształty przypominają litery alfabetu. Jak sobie z tym poradzić? Czy policja weźmie wgl taką sprawę? Czy może lepiej wynając detektywa np. ?
Jeśli myślicie o wynajęciu detektywa to podrzucam Wam namiary na nich - https://detektywi.net/detektyw-wegrow/ To sprawdzona agencja detektywistyczna. Śmiało można na nich polegać. Obsługują wielu klientów. Działają w branży już od wielu lat, mają w tym doświadczenie.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 95
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:02

Re: Wynajęcie detektywa

Post autor: kimi »

Uważam, że w niektórych sytuacjach wynajęcie detektywa to naprawdę dobre rozwiązanie. Możecie zdecydować się na przykład na kobietę detektywa: https://www.kobieta-detektyw.com.pl/ .
ODPOWIEDZ