Toi toi na budowie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Toi toi na budowie

Post autor: mczay »

Skąd w miarę sprawnie mogę wynająć toalety przenośne na budowę? Ile na 12 pracowników to powinno być? Jak ceny? Pierwsza budowa, zawsze mieliśmy zapewniony sanitariat, teraz mamy we własnym zakresie załatwić i wliczyć w koszty usługi.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Toi toi na budowie

Post autor: fiola »

Najszybciej dostarczają z WC Serwis i to są toalety przenośne do polecenia naprawdę. Zobacz ofertę dokładną na stronie https://wcserwis.pl/produkty/toalety/ . Można zamawiać online także, bez zbędnych formalności, w ciągu dwóch dni roboczych dostarczają. Na budowę wersja standard będzie na pewno ok. Zobaczyć można w szczegółach co posiada, jakiej wielkości itp. Jeśli nie masz limitu to na pewno więcej jak jedną bym wypożyczyła, wtedy można rzadziej ustawić serwis. Z resztą najlepiej się doradzić na infolinii ile takich wc trzeba postawić. W każdym razie ich oferta na pewno najlepsza i plus, że działają na terenie całego kraju. Wszędzie Ci dowiozą.
Maruś88888

Re: Toi toi na budowie

Post autor: Maruś88888 »

Witam serdecznie, stoje przed zadaniem jakim jest zapewninie odpowiednich warunków sanitranych pracownikom. Zastanawiam się jak do tego podejść. Tutaj znalazłem całkiem szeroki wybór przenośnych toalet: https://toyka.pl/ Znacie jakieś podobne rozwiązania?
_ANDRĘW_

Re: Toi toi na budowie

Post autor: _ANDRĘW_ »

Akurat takie miejsce jest jak najbardziej potrzebne na każdej budowie. Wiem, że są firmy, które coś takiego wynajmują.
FajnyMięciuu

Re: Toi toi na budowie

Post autor: FajnyMięciuu »

Zawsze wydawało mi się, że takie sprawy musi załatwić szef budowy albo po prostu dana firma budowlana ma podpisany kontrakt z firmą toitoiów i jak jadą gdzieś na budowę to też podstawiają im taki przenośny wychodek. Tak mi się przynajmniej wydaje...


___
call center lublin
ODPOWIEDZ