Tłumaczenia

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Tłumaczenia

Post autor: Altika »

Szukacie pomocy tłumacza? Na pewno tu propozycje od firmy http://www.verbo.com.pl powinny świetnie się sprawdzić. Z tego co się orientowałam to mają tu bardzo szeroki zakres pomocy, przy różnego rodzaju tłumaczeniach, także i tych dla biznesu.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Tłumaczenia

Post autor: flisa »

Możecie też na spokojnie sprawdzić sobie to https://tlumaczenia.lodz.pl biuro tłumaczeń. Mieści się w Łodzi. Między innymi zajmują się tłumaczeniami ustnymi. Na ich stronie znajdziecie blog, a na nim sporo ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji. Warto się tam rozejrzeć.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2020, 0:04 przez flisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Tłumaczenia

Post autor: mczay »

Są w życiu takie sytuacje, w których pomoc tłumacza jest niezbędna. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka sytuacja będzie mieć miejsce, dlatego warto być na nią przygotowany. Artykuły ze strony: http://www.szukamtlumacza.pl na pewno przygotują Cię pod względem wyboru. Dostępne tutaj informacje podpowiedzą na co zwracać uwagę przy wyborze tłumacza. Dzięki temu na pewno podejmiesz współpracę z kimś rzetelnym. Na stronie są dostępne też inne ciekawe informacje na temat tłumaczeń, więc jak najbardziej warto tutaj zaglądać.
Awatar użytkownika
Kernia
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:21

Re: Tłumaczenia

Post autor: Kernia »

Ja sama przekonałam się, że z tłumaczeniami najlepiej udać się do specjalistów w tym zakresie. Próbowałam sama przetłumaczyć dokument medyczny. Znalazłam nawet e sieci stronę https://przetlumaczymy.com.pl/ , na której było wiele materiałów pomocniczych. Szybko jednak doszłam do wniosku, że znając tylko język potoczny nie jestem w stanie przetłumaczyć branżowego dokumentu bezbłędnie. Wolałam ostatecznie skorzystać z pomocy profesjonalistów.
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: Tłumaczenia

Post autor: barten »

Dobrze, żeby ktoś miał wiedzę i doświadczenie w takich sprawach.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Tłumaczenia

Post autor: zimka »

To prawda, znajomość fachu i doświadczenie jeśli chodzi o tłumaczenia jest niezmiernie ważne. Tym bardziej, że są to tłumaczenia z różnych branż, o trudnym a nawet skomplikowanym słownictwie. Bardzo dobre opinie ma w tej kwestii https://supertlumacz.pl/ . Znają się na tym co robią i swoim klientom oferują usługi na naprawdę wysokim poziomie. Zawsze można wysłać tłumaczenie do bezpłatnej wyceny, to też według mnie bardzo uczciwe podejście do klienta. Są dokładni, elastyczni i zawsze wywiązują się z terminu usługi.

tokarka uniwersalna kłowa
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Tłumaczenia

Post autor: flisa »

Ciekawą opcją są na pewno tłumaczenia ustne. Obecnie coraz więcej są wykorzystywane. Jest to związane głównie z tym, że coraz więcej osób zawiera różne transakcje z obcokrajowcami. Jeśli bowiem szukacie tłumacza, który podejmie się takiego zadania, to tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl warto sobie zerknąć.
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 75
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:20

Re: Tłumaczenia

Post autor: Anita »

Co kto potrzebuje. Z różnego rodzaju tłumaczeniami powinni sobie spokojnie poradzić w biurach tłumaczeń. Ja również znalazłam ciekawą opcję jaką jest korektor online. Można tak wysłać przez internet dowolny tekst w napisany w języku obcym, a tłumacz, korektor zajmie się już wszystkim i szybko odeśle tekst z naniesionymi poprawkami.
Kolómo09

Re: Tłumaczenia

Post autor: Kolómo09 »

Jeżeli chodzi o tłumaczenie pism czy różnych dokumentów to jest bardzo ważna sprawa i lepiej skorzystać z jakieś usługi dlatego ja kiedy tego potrzebuję decyduje się na biuro tłumaczeń Gdynia ponieważ moim zdaniem są oni najlepsi. Polecam

ten dom nieruchomości sebastian jucha
hiczungł

Re: Tłumaczenia

Post autor: hiczungł »

Nikt nie przeprowadzi dla Ciebie lepszych tłumaczeń, niż zaufane biuro tłumacza przysięgłego. Dlatego radziłbym zgłosić się do http://www.arb-tlumaczenia.pl/ , będacych specjalistami w tej dziedzinie. Powierzone dokumenty są tłumaczone niezwykle sprawnie.
ODPOWIEDZ